Uitslag nacht van Alken (voorlopig tot webbeheerder terug uit verlof)

NACHT VAN ALKEN

 

 

ALKEN                                                                       15/7/2017

 

100 meter                 Cad Dames  Uur=18:26

Reeks:1      Wind : 0.0

1             1551      Berings Anissa                                  ADD       13.12                                    02

2             1767      Vansimpsen Mirthe                       AVT       13.72                                    03

3             1135      Vandezande Amber                      LOOI      13.84                                    02

4             1660      Vranken Birthe                                ATLA     14.60                                    03

5             560         Huygens Cloe                                   RESC      14.82                                    03

6             1729      Jacobs Lise                                         ACA       14.83                                    02

7             1385      Switten Bailey                                  LOOI      15.66                                    02

8             1430      Vanhelmont Tine                            ACA       15.85                                    03

 

verspringen               Cad Dames  Uur=19:06

Reeks:1

1             1716      Germaux Lenne                              GENK    5.08m   +0.0                       02

2             1934      Van Ruysseveldt Tine                   ACA       4.68m   +1.1                       02

3             1767      Vansimpsen Mirthe                       AVT       4.40m   -0.2                        03

4             1729      Jacobs Lise                                         ACA       4.32m   -0.4                        02

5             560         Huygens Cloe                                   RESC      4.20m   -0.4                        03

6             1430      Vanhelmont Tine                            ACA       3.74m   -0.3                        03

 

mijl              Cad Dames  Uur=20:22

Reeks:1

1             1131      Serre Sofie                                         LOOI      5’36.66                                 03

2             969         De Wolf Jana                                     VMOL   5’37.62                                 03

3             976         Vandenberk Gitte                         DALO    5’38.63                                 02

4             1209      Gelders Eline                                    GENK    5’39.14                                 03

5             3231      De Cock Ethyl                                    GENK    5’43.69                 Sch         01

6             3018      Brouckaert Sophie                          AVT       5’59.31                 Sch         01

7             1071      Helsen Louise                                   ACHL     6’12.44                                 03

 

kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=20:36

Reeks:1

1             1767      Vansimpsen Mirthe                       AVT       9.35m                                   03

2             1934      Van Ruysseveldt Tine                   ACA       8.98m                                   02

3             560         Huygens Cloe                                   RESC      8.11m                                   03

4             3454      Schepers Margot                            DALO    7.93m                   Mas       63

5             1430      Vanhelmont Tine                            ACA       6.55m                                   03

6             3924      Paps Maria                                         LOOI      5.50m                   Mas       48

7             3576      Van der Vorst Ria                            ACA       5.30m                   Mas       48

 

300 meter                 Cad Dames  Uur=20:54

Reeks:1

1             560         Huygens Cloe                                   RESC      49.79                                    03

2             1056      Stinkens Bieke                                 BREE      50.62                                    02

3             1385      Switten Bailey                                  LOOI      56.61                                    02

 

300 meter                 Cad Dames  Uur=20:54

Reeks:2

1             1551      Berings Anissa                                  ADD       43.21                                    02

2             1135      Vandezande Amber                      LOOI      45.46                                    02

3             1767      Vansimpsen Mirthe                       AVT       47.83                                    03

4             1660      Vranken Birthe                                ATLA     49.09                                    03

 

100 meter                 Cad Heren  Uur=19:40

Reeks:1      Wind : -0.1

1             1639      Van den Eeckhout Alexande     ACA       12.73                                    02

2             1877      Engelborgs Jorrit                             ADD       13.04                                    03

3             1288      De Smedt Rens                                ATAC     13.33                                    02

4             1927      Segers Jonas                                     ACA       13.51                                    02

5             1167      Dries Pieter                                       LOOI      13.94                                    03

 

100 meter                 Cad Heren  Uur=19:40

Reeks:2      Wind : 0.1

1             774         Bex Ferhan                                        LOOI      11.86                                    03

2             896         Hendrickx Jannes                            DALO    12.39                                    02

3             1371      Leys Jules                                           ATAC     12.63                                    02

4             1410      Veestraeten Martijn                     ADD       13.15                                    02

5             1394      Manshoven Jelle                             ACA       13.27                                    02

 

hoogspringen              Cad Heren  Uur=20:26

Reeks:1

1             1288      De Smedt Rens                                ATAC     1.55m                                   02

2             1410      Veestraeten Martijn                                     ADD       1.50m                                   02

3             1877      Engelborgs Jorrit                             ADD       1.45m                                   03

4             1167      Dries Pieter                                       LOOI      1.45m                                   03

5             1388      Guisse Lamine                                  SACN    1.35m                                   03

6             1394      Manshoven Jelle                             ACA       1.30m                                   02

7             1481      Nulens Davy                                      BREE      1.25m                                   03

 

mijl            Cad Heren  Uur=20:22

Reeks:1

1             1408      Vandebosch Robbe                       ADD       5’05.98                                 02

2             3400      Eeckhout Simon                              ADD       5’11.96                 Sch         01

3             3170      Jaspers Gilles                                    ACA       5’15.54                 Sch         00

4             127         Cambresier Maxime                      RFCL      5’22.05                                 02

5             1002      Vangangelt Chris                             ATLA     5’41.00                                 03

6             1004      Timmerman Berre                          ATLA     5’49.99                                 03

7             957         Kennes Hendrik                               TACT     6’19.73                                 02

 

300 meter                 Cad Heren  Uur=21:08

Reeks:1

1             961         Timmers Eliam                                  AVT       41.11                                    03

2             1877      Engelborgs Jorrit                             ADD       43.22                                    03

3             1165      Broeders Lennert                           LOOI      45.33                                    03

4             957         Kennes Hendrik                               TACT     49.60                                    02

 

300 meter                 Cad Heren  Uur=21:08

Reeks:2

1             774         Bex Ferhan                                        LOOI      37.33                                    03

2             760         Horemans Seppe                            VMOL   37.56                                    02

3             1371      Leys Jules                                           ATAC     39.23                                    02

4             1255      Vijgen Sander                                   ACA       41.49                                    02

 

speerwerpen 600g          Cad Heren  Uur=22:23

Reeks:1

1             1394      Manshoven Jelle                             ACA       37.72m                                02

2             1288      De Smedt Rens                                ATAC     37.26m                                02

3             1371      Leys Jules                                           ATAC     34.96m                                02

4             810         Luts Aäron                                         DCLA     34.18m                                03

5             1388      Guisse Lamine                                  SACN    32.33m                                03

6             1639      Van den Eeckhout Alexande     ACA       29.61m                                02

7             5963      Vandebosch Lambert                   GENK    29.52m                 Mas       34

8             1877      Engelborgs Jorrit                             ADD       26.99m                                03

9             1481      Nulens Davy                                      BREE      25.56m                                03

10           961         Timmers Eliam                                  AVT       24.08m                                03

11           4936      Hulsmans Pierre                              LOOI      23.39m                 Mas       45

12           1165      Broeders Lennert                           LOOI      22.62m                                03

13           1927      Segers Jonas                                     ACA       22.42m                                02

14           1167      Dries Pieter                                       LOOI      19.69m                                03

 

100 meter                 Sch Dames  Uur=18:34

Reeks:1      Wind : 0.3

1             3205      Groenen Suzanne                          ATLA     13.07                                    01

2             3641      De Baere Fien                                   ATAC     13.41                                    01

3             3693      Knapen Caroline                              GENK    13.59                                    01

4             3271      Claes Flore                                         DALO    13.88                                    01

5             3256      Snyers Romy                                     AVT       13.89                                    01

6             3019      Deferm Nele                                     AVT       13.90                                    01

7             3945      Vanhest Aukje                                 LOOI      13.90                                    01

 

discuswerpen 1,000kg      Sch Dames  Uur=19:20

Reeks:1

1             3878      Telemans Ann                                  AVT       31.34m                                00

2             3688      Theunissen Faidra                          ACA       24.60m                                01

3             3567      Nulens Lindsey                                BREE      20.28m                                01

4             3091      Hilven Winde                                    ACA       17.33m                                01

 

verspringen               Sch Dames  Uur=19:45

Reeks:1

1             3641      De Baere Fien                                   ATAC     5.00m   -0.4                        01

2             3359      Delbare Margot                               AVT       4.92m   +0.9                       01

3             3693      Knapen Caroline                              GENK    4.55m   -0.3                        01

4             3529      Sneyers Anke – 20                           LOOI      2.99m   +0.8                       01

 

300 meter                 Sch Dames  Uur=21:10

Reeks:1

1             2255      Flas Agathe                                        RFCL      45.70                                    01

2             3945      Vanhest Aukje                                 LOOI      47.39                                    01

3             3413      Maesen Benja                                  BREE      47.77                                    00

4             3529      Sneyers Anke – 20                           LOOI      51.83                                    01

 

300 meter                 Sch Dames  Uur=21:10

Reeks:2

1             3205      Groenen Suzanne                          ATLA     43.60                                    01

2             3543      De Krem Kirsten                              RCT        44.12                                    00

3             3256      Snyers Romy                                     AVT       46.31                                    01

4             3019      Deferm Nele                                     AVT       46.44                                    01

 

verspringen               Sch Heren  Uur=18:26

Reeks:1

1             2062      Vanmarsenille Tom                        FCHA     5.59m   -0.2                        01

2             3167      Vanhelmont Ruben                       ACA       5.52m   -0.1                        00

3             2829      Reynders Niels                                 LOOI      4.18m   +0.8                       01

 

100 meter                 Sch Heren  Uur=19:45

Reeks:1      Wind : 0.0

1             3251      Leys Lode                                           ATAC     12.33                                    00

2             2062      Vanmarsenille Tom                                        FCHA     12.54                                    01

3             3167      Vanhelmont Ruben                       ACA       12.55                                    00

4             2830      Claes Tom                                          LOOI      12.72                                    01

5             2829      Reynders Niels                                 LOOI      14.57                                    01

 

kogelstoten 5,000kg       Sch Heren  Uur=21:16

Reeks:1

1             2804      Vanderborght Jonas                      DCLA     13.98m                                01

2             3520      Spelmans Dries                                RCT        12.93m                                01

3             3306      Vander Schelde Wietse               RCT        12.29m                                00

4             2829      Reynders Niels                                 LOOI      11.87m                                01

5             3590      Vanmolecot Sam                             DCLA     10.78m                                00

6             3167      Vanhelmont Ruben                       ACA       10.63m                                00

7             3417      Ciraldo Fabio*                                  AVT       7.33m                                   01

 

300 meter                 Sch Heren  Uur=21:16

Reeks:1

1             2062      Vanmarsenille Tom                        FCHA     39.26                                    01

2             2051      Chaudoir Basile                                RFCL      39.54                                    01

3             3251      Leys Lode                                           ATAC     39.72                                    00

4             2830      Claes Tom                                          LOOI      40.57                                    01

5             2164      Daubioul Florent                             RFCL      40.63                                    01

6             3417      Ciraldo Fabio*                                  AVT       44.64                                    01

 

discuswerpen 1,000kg      JSM Dames  Uur=19:03

Reeks:1

1             1686      Verwimp Eline                                  VMOL   37.16m                 Sen        95

2             687         Rabau Silke                                        RCT        33.06m                 Jun         98

3             1591      Knaepen Freya                                ACA       31.20m                 Sen        93

4             3660      Bruninx Wendy                                ATLA     29.84m                 Mas       80

5             2354      Francken Margaux                         DUFF     28.97m                 Sen        95

6             3925      Schillewaert Ann                             LOOI      26.85m                 Mas       78

7             3303      Van Winckel Lieve                          AVZK     26.52m                 Mas       80

8             3774      Ezaitouni Aida                                   ATLA     24.79m                 Mas       67

9             643         De Krem Jennifer                            RCT        19.54m                 Jun         99

10           3423      Boelen Diana                                    VMOL   19.50m                 Mas       69

11           3454      Schepers Margot                            DALO    19.10m                 Mas       63

12           3924      Paps Maria                                         LOOI      15.34m                 Mas       48

13           693         Van Der Have Truus                       AVT       14.60m                 Jun         99

14           3576      Van der Vorst Ria                            ACA       12.90m                 Mas       48

 

kogelstoten 4,000kg       JSM Dames  Uur=19:43

Reeks:1

1             687         Rabau Silke                                        RCT        9.57m                   Jun         98

2             2354      Francken Margaux                         DUFF     8.92m                   Sen        95

3             3660      Bruninx Wendy                                ATLA     8.77m                   Mas       80

4             3925      Schillewaert Ann                             LOOI      8.55m                   Mas       78

5             460         Haegemans Lotte                           SACN    8.36m                   Jun         98

6             1686      Verwimp Eline                                  VMOL   8.01m                   Sen        95

7             3774      Ezaitouni Aida                                   ATLA     7.54m                   Mas       67

8             643         De Krem Jennifer                            RCT        7.42m                   Jun         99

9             3423      Boelen Diana                                    VMOL   6.77m                   Mas       69

10           693         Van Der Have Truus                                       AVT       6.54m                   Jun         99

11           3303      Van Winckel Lieve                          AVZK     6.22m                   Mas       80

 

100 meter                 JSM Dames  Uur=19:41

Reeks:1      Wind : -0.1

1             2114      Vandecauter Joyce                       RCT        13.11                     Sen        97

2             802         Bottenberg Eline                             RCT        13.66                     Jun         98

3             2318      Gielen Lotte                                      AVT       13.68                     Sen        96

4             1534      Goetschalckx Mieke                      VMOL   13.74                     Sen        96

5             3925      Schillewaert Ann                             LOOI      13.89                     Mas       78

6             4088      Van Rosendaal Edith                     LOOI      14.00                     Mas       71

7             2120      Beckers Laura                                   ACHL     14.31                     Sen        96

3443      Cauberghs Linda                              LOOI         DIS                      Mas       71

 

speerwerpen 600g          JSM Dames  Uur=21:21

Reeks:1

1             1686      Verwimp Eline                                  VMOL   29.52m                 Sen        95

2             460         Haegemans Lotte                          SACN    28.27m                 Jun         98

3             1591      Knaepen Freya                                ACA       27.93m                 Sen        93

4             4088      Van Rosendaal Edith                     LOOI      22.00m                 Mas       71

5             3774      Ezaitouni Aida                                   ATLA     21.39m                 Mas       67

6             3925      Schillewaert Ann                             LOOI      19.80m                 Mas       78

7             3576      Van der Vorst Ria                            ACA       18.42m                 Mas       48

8             3303      Van Winckel Lieve                          AVZK     15.05m                 Mas       80

9             3423      Boelen Diana                                    VMOL   13.84m                 Mas       69

 

verspringen               JSM Dames  Uur=21:10

Reeks:1

1             2114      Vandecauter Joyce                        RCT        4.56m   +0.6       Sen        97

2             4088      Van Rosendaal Edith                     LOOI      4.28m   +0.2       Mas       71

 

mijl                      JSM Dames  Uur=22:09

Reeks:1

1             1729      Schreurs Anne                                 GENK    5’10.10                 Sen        92

2             1797      Peeters Dorien                                ADD       5’18.16                 Sen        88

3             956         Stordeur Melanie                           FCHA     5’30.93                 Sen        92

4             3442      Peeters Anja                                     LOOI      5’40.07                 Mas       69

5             2510      Philippaerts Tessa                           ACA       5’54.71                 Sen        92

6             1824      Broeders Leenne                            LOOI      6’01.68                 Sen        96

7             3913      Philippaerts Greta                          ACA       6’46.65                 Mas       64

8             3518      Strouwen Bea                                  ACA       6’59.90                 Mas       67

9             3519      Van Zand Maria                               ACA       7’02.79                 Mas       56

 

kogelstoten 7,260kg       SM Heren  Uur=18:49

Reeks:1

1             2059      Vlassak Max                                      SACN    14.68m                 Sen        97

2             3413      Narmon Bart                                     DCLA     11.64m                 Sen        93

3             7031      De Preter Mathias                          RAM      11.58m                 Mas       78

4             5934      Morret Michael                               LEBB      10.56m                 Mas       69

5             6548      Mesotten Patrick                            ACA       10.00m                 Mas       69

6             5709      De Smedt Serge                              ATAC     9.76m                   Mas       73

7             7138      Schillewaert Dirk                             LOOI      8.93m                   Mas       82

8             2878      Nulens Jeffrey                                 BREE      8.45m                   Sen        92

9             6206      Vereecken Stijn                               SACN    7.06m                   Mas       81

 

kogelstoten 6,000kg       Jun Heren  Uur=18:48

Reeks:1

1             821         Bauters Laurens                              ADD       8.57m                                   99

 

hoogspringen              JSM Heren  Uur=19:05

Reeks:1

1             3140      Versmissen Bart                              VMOL   1.85m                   Sen        87

2             7138      Schillewaert Dirk                             LOOI      1.40m                   Mas       82

3             4936      Hulsmans Pierre                              LOOI      1.15m                   Mas       45

 

100 meter                 JSM Heren  Uur=19:41

Reeks:1      Wind : 0.2

1             2340      De Roeck Glen                                 LOOI      12.83                     Sen        95

2             6294      Bervoets Ronny                               LOOI      13.64                     Mas       65

3             6307      Uitdebroeks Romain                     ACA       16.31                     Mas       50

4             6553      Ver Eecken Rudy                             ACA       17.77                     Mas       56

5             4936      Hulsmans Pierre                              LOOI      18.44                     Mas       45

6             5174      Pelgrims Edouard                            ACA       22.97                     Mas       55

 

100 meter                 JSM Heren  Uur=19:41

Reeks:2      Wind : -0.1

1             692         Blokken Delsin                                 GENK    11.75                     Jun         99

2             1104      Jonlet Corentin                                RFCL      11.85                     Sen        92

3             2918      Brydenbach Hans                            ACHL     11.89                     Sen        87

4             2127      Hagen Michiel                                  VMOL   12.05                     Sen        96

5             3267      Dieussaert Emiel                             TACT     12.06                     Sen        96

6             2387      Hoobergs Jesse                               LOOI      12.13                     Sen        96

7             5709      De Smedt Serge                              ATAC     13.73                     Mas       73

 

100 meter                 JSM Heren  Uur=19:41

Reeks:3      Wind : 0.2

1             1211      Rocour Francois                               RFCL      10.99                     Sen        96

2             2458      Doraene Elroy                                  ATLA     11.08                     Sen        96

3             436         Deckers Michiel                               AVT       11.26                     Jun         98

4             3423      Dullers Jan                                         AVT       11.39                     Sen        95

5             442         Torfs Kasper                                      DCLA     11.42                     Jun         99

6             721         Leemans Pieter                               ACA       11.64                     Jun         99

7             2914      Verstappen Brecht                         RCT        11.67                     Sen        93

 

discuswerpen 2,000kg      SM Heren  Uur=20:47

Reeks:1

1             2059      Vlassak Max                                      SACN    41.81m                 Sen        97

2             1515      Gelise Romain                                  RFCL      37.97m                 Sen        91

3             6548      Mesotten Patrick                            ACA       37.56m                 Mas       69

4             6879      Coomans Raf                                    DAC       35.31m                 Mas       72

5             2175      Maes Olivier                                      ACA       31.21m                 Sen        92

6             4286      Gelise Laurent                                  RFCL      30.71m                 Mas       80

7             2878      Nulens Jeffrey                                 BREE      30.49m                 Sen        92

8             5934      Morret Michael                               LEBB      25.63m                 Mas       69

9             7138      Schillewaert Dirk                             LOOI      24.07m                 Mas       82

10           5963      Vandebosch Lambert                   GENK    20.23m                 Mas       34

11           4795      Coene Patrick                                   SACN    20.04m                 Mas       63

12           6450      Biets Hugo                                         ACA       20.03m                 Mas       52

5174      Pelgrims Edouard                            ACA           NG                     Mas       55

 

discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=20:50

Reeks:1

1             9959      Godschalk Nick                                NA         46.29m                                99

2             695         Didden Thibaut                                LOOI      36.67m                                99

3             738         Gijsen Maarten                               ADD       33.44m                                98

4             821         Bauters Laurens                              ADD       26.50m                                 99

 

verspringen               JSM Heren  Uur=20:39

Reeks:1

1             721         Leemans Pieter                               ACA       6.26m   +0.6       Jun         99

2             738         Gijsen Maarten                               ADD       5.78m   +0.8       Jun         98

3             2387      Hoobergs Jesse                               LOOI      5.57m   +0.4       Sen        96

4             821         Bauters Laurens                              ADD       5.21m   +0.8       Jun         99

5             4888      Van de Reijd Jozef                          VMOL   3.71m   +0.5       Mas       55

6             4936      Hulsmans Pierre                              LOOI      3.26m   +0.8       Mas       45

 

300 meter                 JSM Heren  Uur=21:53

Reeks:1

1             2914      Verstappen Brecht                         RCT        37.32                     Sen        93

2             6803      Goovaerts Ronny                            RAM      39.93                     Mas       65

3             2340      De Roeck Glen                                 LOOI      41.13                     Sen        95

4             7138      Schillewaert Dirk                             LOOI      42.87                     Mas       82

5             6294      Bervoets Ronny                               LOOI      43.17                     Mas       65

6             6237      Philippaers Guido                           ACA       64.39                     Mas       44

 

300 meter                 JSM Heren  Uur=21:53

Reeks:2

1             2338      Groenen Bernard                          ATLA     37.25                     Sen        97

2             839         Beckers Wim                                     AVT       37.68                     Jun         98

3             721         Leemans Pieter                               ACA       37.76                     Jun         99

4             1104      Jonlet Corentin                                RFCL      37.98                     Sen        92

5             3267      Dieussaert Emiel                             TACT     38.08                     Sen        96

6             525         Kennes Pieter-Jan                          TACT     39.57                     Jun         99

 

300 meter                 JSM Heren  Uur=21:53

Reeks:3

1             2458      Doraene Elroy                                  ATLA     34.27                     Sen        96

2             436         Deckers Michiel                               AVT       35.12                     Jun         98

3             3423      Dullers Jan                                         AVT       36.14                     Sen        95

4             695         Didden Thibaut                                LOOI      36.68                     Jun         99

5             9956      Van Rooy Jasper                              NA         37.11                     Sen        95

6             2918      Brydenbach Hans                            ACHL     37.39                     Sen        87

 

speerwerpen 800g          JSM Heren  Uur=23:10

Reeks:1

1             440         Grobbel Jacob                                  DCLA     60.69m                 Jun         98

2             7031      De Preter Mathias                          RAM      45.36m                 Mas       78

3             821         Bauters Laurens                              ADD       42.26m                 Jun         99

4             2059      Vlassak Max                                      SACN    42.21m                 Sen        97

5             738         Gijsen Maarten                               ADD       37.62m                 Jun         98

6             6548      Mesotten Patrick                            ACA       32.08m                 Mas       69

7             2878      Nulens Jeffrey                                 BREE      29.18m                 Sen        92

8             4795      Coene Patrick                                   SACN    26.15m                 Mas       63

9             6206      Vereecken Stijn                               SACN    23.45m                 Mas       81

10           6450      Biets Hugo                                         ACA       18.94m                 Mas       52

 

mijl                      JSM Heren  Uur=23:12

Reeks:1

1             2953      Agten Arne                                        VMOL   4’30.55                 Sen        95

2             2370      Monnens Yenthe                            GENK    4’31.66                 Sen        97

3             1303      Van Loo Remi                                   FCHA     4’35.42                 Sen        90

4             9955      Paffen Rick                                        NA         4’35.82                 Sen        96

5             2727      Max Ruben                                        ADD       4’37.08                 Sen        86

6             552         Pannemans Thomas                      ATLA     4’40.11                 Jun         99

7             629         Vangeel Jonas                                  LOOI      4’40.89                 Jun         98

8             6326      Peter Wilhelmus Cornelis*         ATLA     4’42.13                 Mas       79

9             5631      Clerinx Raf                                         ATLA     4’44.38                 Mas       77

10           1670      Nurkowski Jonathan                     FCHA     4’54.90                 Sen        90

11           5342      Rusch Sven                                        VMOL   5’00.19                 Mas       80

12           4919      Lathouwers Bart                              LOOI      5’16.16                 Mas       80

13           9953      Smeets Hans                                     NA         5’31.94                 Mas       47

14           4144      Mathy Dominique                          HUY       5’34.12                 Mas       57

15           7138      Schillewaert Dirk                             LOOI      5’42.43                 Mas       82

16           6352      Lathouwers Gust                            ATLA     6’23.25                 Mas       54

17           4888      Van de Reijd Jozef                          VMOL   6’31.70                 Mas       55

18           5088      Ruymen Michel                               ACA       6’37.28                 Mas       56

19           6395      Eeckhout Kris                                    ADD       6’49.48                 Mas       70

 

5000 meter                JSM Heren  Uur=23:13

Reeks:1

1             2953      Agten Arne                                        VMOL   15’47.23                               Sen        95

2             6086      Vandebosch Patrick                       ADD       15’48.41                               Mas       66

3             2987      Eeckhout Bram                                ADD       16’09.53                               Sen        96

4             2176      Ruymen Wouter                             ACA       16’28.42                               Sen        89

5             5067      Vangrieken Koen                            LOOI      16’28.95                               Mas       79

6             2169      Vanderlinden Steffan                   LOOI      16’46.23                               Sen        84

7             5618      Partoens Tom                                   ADD       17’00.88                               Mas       74

8             5928      Bellen Peter                                      ACA       17’28.56                               Mas       71

9             9952      Leduc  Robin                                     NA         17’29.70                                              75

10           551         Jacobs Wouter                                 ATLA     17’33.81                               Jun         99

11           2919      Van Der Have Tuur                         AVT       17’41.19                               Sen        93

12           4144      Mathy Dominique                          HUY       17’45.31                               Mas       57

13           9958      Seynaeve Jurgen                            NA         17’58.64                                              90

14           2957      Menten Mathias                             ACA       18’18.80                               Sen        96

15           6631      Hiemeleers Marc                            ACA       18’52.36                               Mas       56

16           6778      Van Den Bossche Marnic             ACA       19’17.78                               Mas       69

17           6773      Geelen Patrick                                 LOOI      19’19.87                               Mas       74

18           6307      Uitdebroeks Romain                     ACA       20’25.47                               Mas       50

19           629         Vangeel Jonas                                  LOOI      20’53.64                               Jun         98

 

300 meter                 JSM Dames  Uur=21:38

Reeks:1

1             693         Van Der Have Truus                       AVT       49.09                     Jun         99

2             1665      Degens Saskia                                  LOOI      51.58                     Sen        88

3             3443      Cauberghs Linda                              LOOI      51.81                     Mas       71

 

300 meter                 JSM Dames  Uur=21:38

Reeks:2

1             9957      Van Rooy Christel                           NA         40.83                     Sen        96

2             402         Horemans Jana                                VMOL   42.26                     Jun         99

3             1534      Goetschalckx Mieke                      VMOL   43.57                     Sen        96

4             2120      Beckers Laura                                   ACHL     48.38                     Sen        96

 

Uitslag Spar jeugdnacht (voorlopige versie tot webbeheerder terug van verlof)

SPAR JEUGDNACHT

 

ALKEN                                                                     14/7/2017

 

verspringen               Ben Dames  Uur=19:44

Reeks:1

1             1034      Bervoets Alixe                  LOOI      3.33m                                   08

2             902         Schrijvers Mona              AVT       3.30m                                   08

3             896         Swinnen Lien                    AVT       3.13m                                   08

4             1966      Morrhey Maite                ADD       3.12m                                   08

5             1555      Thijs Lien                            ATLA     3.01m                                   09

6             1674      Lemmens Steffie            ACA       2.98m                                   08

7             943         Sterck Ayleen                   DUFF     2.90m                                   09

8             1050      Vandersteen Magali                      ACA       2.85m                                   08

9             1048      Nicolaij Phebe                  ACA       2.84m                                   09

10           2016      Vranken Nore                  ATLA     2.74m                                   08

11           1898      Devillé Lize                         ADD       2.56m                                   08

 

60 meter                  Ben Dames  Uur=19:55

Reeks:1

1             1674      Lemmens Steffie            ACA       10.41                                     08

2             1050      Vandersteen Magali                      ACA       10.97                                    08

3             1048      Nicolaij Phebe                  ACA       11.23                                    09

4             2016      Vranken Nore                  ATLA     11.28                                    08

5             1898      Devillé Lize                         ADD       11.94                                    08

 

60 meter                  Ben Dames  Uur=19:55

Reeks:2

1             1966      Morrhey Maite                ADD       9.89                                       08

2             1034      Bervoets Alixe                  LOOI      9.91                                       08

3             896         Swinnen Lien                    AVT       10.30                                    08

4             902         Schrijvers Mona              AVT       10.53                                    08

5             1555      Thijs Lien                            ATLA     10.67                                    09

6             943         Sterck Ayleen                   DUFF     10.84                                    09

 

kogelstoten 1,000kg       Ben Dames  Uur=20:33

Reeks:1

1             902         Schrijvers Mona              AVT       7.55m                                   08

2             896         Swinnen Lien                    AVT       6.34m                                   08

3             943         Sterck Ayleen                   DUFF     5.20m                                   09

4             1966      Morrhey Maite                ADD       5.13m                                   08

5             2016      Vranken Nore                  ATLA     4.96m                                   08

6             1674      Lemmens Steffie            ACA       4.77m                                   08

7             1034      Bervoets Alixe                  LOOI      4.74m                                   08

8             1898      Devillé Lize                         ADD       4.52m                                   08

9             1048      Nicolaij Phebe                  ACA       4.28m                                   09

10           1050      Vandersteen Magali                      ACA       4.26m                                   08

 

 

600 meter                 Ben Dames  Uur=21:12

Reeks:1

1             1312      Langhendries Lore          ACP       2’09.71                                 08

2             1966      Morrhey Maite                ADD       2’12.78                                 08

3             943         Sterck Ayleen                   DUFF     2’15.55                                 09

4             896         Swinnen Lien                    AVT       2’16.32                                 08

5             1034      Bervoets Alixe                  LOOI      2’19.71                                 08

6             2016      Vranken Nore                  ATLA     2’25.98                                 08

7             1050      Vandersteen Magali                      ACA       2’42.86                                 08

 

kogelstoten 1,000kg       Ben Heren  Uur=19:26

Reeks:1

1             7924      Vertongen Senne          RCT        9.48m                                   08

2             7975      Bos Siebe                           ACHL     8.31m                                   08

3             710         Ortmann Marvin             LACE      7.90m                                   08

4             886         Rothheudt Sam               LACE      7.06m                                   08

5             6704      De Vos Ward                     ACHL     6.88m                                   08

6             714         Hupez Nolan                     LACE      5.86m                                   08

 

60 meter                  Ben Heren  Uur=20:01

Reeks:1

1             710         Ortmann Marvin             LACE      10.66                                     08

2             714         Hupez Nolan                     LACE      10.82                                    08

3             6880      Teuchy Liam                      ACA       10.84                                    09

4             9959      Lemmens Daan                NA         11.90                                    09

 

60 meter                  Ben Heren  Uur=20:01

Reeks:2

1             7924      Vertongen Senne          RCT        9.32                                       08

2             7975      Bos Siebe                           ACHL     9.58                                       08

3             7699      Schouteden Roel            LOOI      9.95                                       08

4             6704      De Vos Ward                     ACHL     10.20                                    08

5             886         Rothheudt Sam               LACE      10.78                                    08

 

verspringen               Ben Heren  Uur=20:51

Reeks:1

1             7924      Vertongen Senne          RCT        3.85m                                   08

2             7975      Bos Siebe                           ACHL     3.68m                                   08

3             6704      De Vos Ward                     ACHL     3.30m                                   08

4             7699      Schouteden Roel            LOOI      3.27m                                   08

5             714         Hupez Nolan                     LACE      3.06m                                   08

6             710         Ortmann Marvin             LACE      3.03m                                   08

7             886         Rothheudt Sam               LACE      2.91m                                   08

8             6880      Teuchy Liam                      ACA       2.88m                                   09

 

600 meter                 Ben Heren  Uur=21:18

Reeks:1

1             7975      Bos Siebe                           ACHL     2’02.22                                 08

2             7924      Vertongen Senne          RCT        2’04.36                                 08

3             6704      De Vos Ward                     ACHL     2’07.53                                 08

4             7699      Schouteden Roel            LOOI      2’09.28                                 08

5             710         Ortmann Marvin             LACE      2’17.40                                 08

6             714         Hupez Nolan                     LACE      2’19.92                                 08

7             6880      Teuchy Liam                      ACA       2’28.97                                 09

8             886         Rothheudt Sam               LACE      2’35.57                                 08

 

60 meter                  Pup Dames  Uur=19:40

Reeks:1

1             3887      Van Hove Lisa                   AVT       10.08                                    07

2             5362      Bruers Emma                    RCT        10.12                                    07

3             3845      Willepenninckx Amber                 ACHL     10.24                                    07

4             3909      Bernaerts Lotte               DUFF     10.31                                    07

5             5106      Bos Joni                               ACHL     10.51                                    06

6             5051      Rediers Anna                    AVT       10.52                                    07

7             3877      Sevenich Briana               AVT       10.67                                    07

 

60 meter                  Pup Dames  Uur=19:40

Reeks:2

1             4412      Foesters Lore                   AVT       9.33                                       07

2             5587      Breels Nora                       AVT       9.69                                       07

3             5481      Vanoppen Martha         ACA       9.85                                       07

4             4296      Segers Heleen                  ATLA     9.87                                       06

5             4034      Roncada Elena                  ACA       9.99                                       07

6             4092      Reenaers Meskerem                    ACA       10.07                                    07

7             3850      Paquay Femke                 ACHL     10.13                                    06

 

60 meter                  Pup Dames  Uur=19:40

Reeks:3

1             4584      Vanspauwen Margot                    TACT     8.66                                       06

2             5069      Mondelaers Laure         RCT        8.70                                       06

3             4217      Van Ballaer Martha       ACHL     8.81                                       06

4             3890      Mariale Elle                        AVT       8.84                                       06

5             3770      Pictoel Mirthe                  TACT     9.17                                       06

6             3834      Walschaers Marieke                      ACHL     9.19                                       06

7             4976      Trekels Tine                       ACA       9.24                                       06

8             5287      Froidmont Louise            ACA       9.50                                       06

 

verspringen               Pup Dames  Uur=20:42

Reeks:1

1             5069      Mondelaers Laure         RCT        4.32m                                   06

2             4217      Van Ballaer Martha       ACHL     4.10m                                   06

3             3834      Walschaers Marieke                      ACHL     3.92m                                   06

4             3890      Mariale Elle                        AVT       3.90m                                   06

5             5587      Breels Nora                       AVT       3.86m                                   07

6             3850      Paquay Femke                 ACHL     3.80m                                   06

7             4584      Vanspauwen Margot                    TACT     3.79m                                   06

8             5287      Froidmont Louise            ACA       3.72m                                   06

9             4412      Foesters Lore                   AVT       3.68m                                   07

10           3770      Pictoel Mirthe                  TACT     3.47m                                   06

11           4034      Roncada Elena                  ACA       3.40m                                   07

12           4976      Trekels Tine                       ACA       3.37m                                   06

13           5481      Vanoppen Martha         ACA       3.37m                                   07

14           4092      Reenaers Meskerem                    ACA       3.33m                                   07

15           5362      Bruers Emma                    RCT        3.20m                                   07

16           3845      Willepenninckx Amber                 ACHL     3.16m                                   07

17           3887      Van Hove Lisa                   AVT       3.13m                                   07

18           3909      Bernaerts Lotte               DUFF     2.92m                                   07

19           3877      Sevenich Briana               AVT       2.92m                                   07

20           4296      Segers Heleen                  ATLA     2.87m                                   06

21           5051      Rediers Anna                    AVT       2.50m                                   07

22           5106      Bos Joni                               ACHL     2.40m                                   06

 

kogelstoten 2,000kg       Pup Dames  Uur=21:12

Reeks:1

1             5069      Mondelaers Laure         RCT        9.47m                                   06

2             3890      Mariale Elle                        AVT       8.42m                                   06

3             4584      Vanspauwen Margot                    TACT     7.75m                                   06

4             3770      Pictoel Mirthe                  TACT     6.99m                                   06

5             4217      Van Ballaer Martha       ACHL     6.60m                                   06

6             3845      Willepenninckx Amber                 ACHL     6.13m                                   07

7             5587      Breels Nora                       AVT       6.12m                                   07

8             4034      Roncada Elena                  ACA       6.02m                                   07

9             4976      Trekels Tine                       ACA       5.86m                                   06

10           5362      Bruers Emma                    RCT        5.79m                                   07

11           5287      Froidmont Louise            ACA       5.79m                                   06

12           5481      Vanoppen Martha         ACA       5.70m                                   07

13           3834      Walschaers Marieke                      ACHL     5.67m                                   06

14           3850      Paquay Femke                 ACHL     5.50m                                   06

15           3887      Van Hove Lisa                   AVT       4.88m                                   07

16           3909      Bernaerts Lotte               DUFF     4.67m                                   07

17           4092      Reenaers Meskerem                    ACA       4.66m                                   07

18           5106      Bos Joni                               ACHL     4.06m                                   06

19           5051      Rediers Anna                    AVT       3.92m                                   07

 

1000 meter                Pup Dames  Uur=21:24

Reeks:1

1             4584      Vanspauwen Margot                    TACT     3’27.92                                 06

2             3850      Paquay Femke                 ACHL     3’34.73                                 06

3             3909      Bernaerts Lotte               DUFF     3’40.64                                 07

4             5287      Froidmont Louise            ACA       3’45.24                                 06

5             4976      Trekels Tine                       ACA       3’47.49                                 06

6             5481      Vanoppen Martha         ACA       3’50.11                                 07

7             3770      Pictoel Mirthe                  TACT     3’54.70                                 06

8             3887      Van Hove Lisa                   AVT       3’55.48                                 07

9             4296      Segers Heleen                  ATLA     3’58.28                                 06

10           3834      Walschaers Marieke                      ACHL     3’59.66                                 06

11           5587      Breels Nora                       AVT       4’06.38                                 07

12           3877      Sevenich Briana               AVT       4’33.32                                 07

13           5106      Bos Joni                               ACHL     5’00.81                                 06

4092      Reenaers Meskerem                    ACA           NG                                    07

 

hockeywerpen              Pup Heren  Uur=19:40

Reeks:1

1             2491      Dauchat Cyril                     HF          41.17m                                06

2             1155      Herkert Jochem Hans*                 ATLA     38.06m                                06

3             1260      Knuysen Yoran                 ACA       33.48m                                07

4             2489      Delbushaye Noe             HF          27.87m                                07

5             2102      Goossens Lucca               ATLA     27.70m                                06

6             2526      Bous Xavier                       LACE      26.29m                                06

7             1871      El Mansouri Amine        GENK    24.73m                                06

8             3442      Rothheudt Matteo                        LACE      23.08m                                06

9             3473      Cremer Noah                    LACE      22.29m                                06

10           336         Van Heyghen Quinten                  ACA       21.30m                                06

 

60 meter                  Pup Heren  Uur=20:13

Reeks:1

1             1871      El Mansouri Amine        GENK    9.45                                       06

2             336         Van Heyghen Quinten                  ACA       9.56                                       06

3             3473      Cremer Noah                    LACE      9.84                                       06

4             3442      Rothheudt Matteo                        LACE      9.97                                       06

5             2526      Bous Xavier                       LACE      10.00                                    06

6             192         Vanhoeck Lennert         DUFF     10.29                                    06

 

60 meter                  Pup Heren  Uur=20:13

Reeks:2

1             1155      Herkert Jochem Hans*                 ATLA     8.81                                       06

2             2491      Dauchat Cyril                     HF          8.82                                       06

3             2102      Goossens Lucca               ATLA     9.28                                       06

4             1260      Knuysen Yoran                 ACA       9.46                                       07

5             2176      Van de Craen Thobias                   AVT       9.69                                       07

6             2489      Delbushaye Noe             HF          10.03                                    07

 

hoogspringen              Pup Heren  Uur=21:24

Reeks:1

1             1155      Herkert Jochem Hans*                 ATLA     1.25m                                   06

2             2491      Dauchat Cyril                     HF          1.25m                                   06

3             2526      Bous Xavier                       LACE      1.20m                                   06

4             2489      Delbushaye Noe             HF          1.20m                                   07

5             1871      El Mansouri Amine        GENK    1.15m                                   06

6             2102      Goossens Lucca               ATLA     1.15m                                   06

7             3473      Cremer Noah                    LACE      1.10m                                   06

8             3442      Rothheudt Matteo                        LACE      1.10m                                   06

9             2176      Van de Craen Thobias                   AVT       1.00m                                   07

10           336         Van Heyghen Quinten                  ACA       1.00m                                   06

11           1260      Knuysen Yoran                 ACA       0.95m                                   07

 

1000 meter                Pup Heren  Uur=21:55

Reeks:1

1             1871      El Mansouri Amine        GENK    3’20.10                                 06

2             2491      Dauchat Cyril                     HF          3’21.87                                 06

3             4732      Bernaerts Timo                DUFF     3’33.08                 Min        05

4             3602      Hensenne Tim                  RFCL      3’47.59                 Min        04

5             2489      Delbushaye Noe             HF          3’53.09                                 07

6             192         Vanhoeck Lennert         DUFF     3’57.66                                 06

7             3473      Cremer Noah                    LACE      4’08.14                                 06

8             3442      Rothheudt Matteo                        LACE      4’09.34                                 06

9             2526      Bous Xavier                       LACE      4’22.95                                 06

2102      Goossens Lucca               ATLA         NG                                    06

 

150m horden 0,762m   Min Dames  Uur=19:21

Reeks:1

1             7928      Vertongen Tinne             RCT        23.06                                    05

2             7677      Maris Ine                            ACA       23.41                                    04

3             7884      Devillé Zoë                         ADD       23.94                                    05

4             7976      Vranken Laure                 ATLA     24.38                                    05

 

hoogspringen              Min Dames  Uur=20:05

Reeks:1

1             7677      Maris Ine                            ACA       1.55m                                   04

2             7928      Vertongen Tinne             RCT        1.30m                                   05

3             7884      Devillé Zoë                         ADD       1.25m                                   05

4             7976      Vranken Laure                 ATLA     1.20m                                   05

5             6068      Cappa Elia                           HERV     1.10m                                   05

 

80 meter                  Min Dames  Uur=20:33

Reeks:1

1             7677      Maris Ine                            ACA       11.81                                    04

2             7022      Vanhoeck Emma            DUFF     12.04                                    04

3             7976      Vranken Laure                 ATLA     12.42                                    05

4             6068      Cappa Elia                           HERV     12.74                                    05

5             7520      Claes Kaat                          TACT     12.96                                    05

 

80 meter                  Min Dames  Uur=20:33

Reeks:2

1             7548      Zurinckx Britt                                    TACT     10.57                                    04

2             6380      Mpinga Mulowayi Alexia             RESC      10.82                                    04

3             7928      Vertongen Tinne                            RCT        11.33                                    05

4             7884      Devillé Zoë                                        ADD       11.68                                    05

5             6037      Hubinger Lynn                                 LACE      11.91                                    04

 

speerwerpen 400g          Min Dames  Uur=21:01

Reeks:1

1             7548      Zurinckx Britt                                    TACT     23.13m                                04

2             7928      Vertongen Tinne                             RCT        21.66m                                05

3             7884      Devillé Zoë                                         ADD       20.97m                                05

4             6037      Hubinger Lynn                                  LACE      19.57m                                04

5             6068      Cappa Elia                                           HERV     19.02m                                05

6             7677      Maris Ine                                            ACA       15.90m                                04

7             6980      Onkelinx Lien                                    AVT       14.66m                                04

8             6380      Mpinga Mulowayi Alex ia            RESC      14.16m                                04

 

1000 meter                Min Dames  Uur=21:55

Reeks:1

1             7022      Vanhoeck Emma            DUFF     3’15.44                                 04

2             7492      Aerts Britt                          RCT        3’19.74                                 05

3             6981      Vaesen Britt                      AVT       3’37.45                                 05

4             7520      Claes Kaat                          TACT     3’44.27                                 05

5             6068      Cappa Elia                           HERV     3’45.62                                 05

6037      Hubinger Lynn                  LACE          NA                                     04

 

150m horden 0,762m   Min Heren  Uur=19:21

Reeks:1

1             4683      Philips Arno                       ACHL     23.53                                    04

2             4889      Roncada Elias                    ACA       24.11                                    05

3             3661      Delbushaye Mateo        HF          26.17                                    05

 

150m horden 0,762m   Min Heren  Uur=19:21

Reeks:2

1             5688      Houben Tamirat              ACA       21.79                                    04

2             4768      De Raedt Bram                 AVT       23.78                                    05

3             4684      Van Gelder Senne         ACHL     23.84                                    04

 

speerwerpen 400g          Min Heren  Uur=20:08

Reeks:1

1             4684      Van Gelder Senne         ACHL     33.54m                                04

2             4683      Philips Arno                       ACHL     27.65m                                04

3             3661      Delbushaye Mateo        HF          25.33m                                05

4             4889      Roncada Elias                    ACA       20.08m                                05

5             5991      Bruers Jasper                    RCT        20.01m                                04

6             4732      Bernaerts Timo                DUFF     19.80m                                05

7             5613      Knuysen Yarne                 ACA       17.47m                                05

8             4768      De Raedt Bram                 AVT       14.01m                                05

5688      Houben Tamirat              ACA           NG                                    04

 

80 meter                  Min Heren  Uur=20:42

Reeks:1

1             4684      Van Gelder Senne         ACHL     12.12                                    04

2             4935      Reenaers Stan                  ACA       12.59                                    04

3             5613      Knuysen Yarne                 ACA       12.61                                    05

4             3661      Delbushaye Mateo        HF          12.94                                    05

5             5991      Bruers Jasper                    RCT        13.91                                    04

 

80 meter                  Min Heren  Uur=20:42

Reeks:2

1             5688      Houben Tamirat              ACA       10.71                                    04

2             6014      Hermens Bert                   ATLA     10.72                                    04

3             4945      Geerits Gijs                       BREE      11.46                                    05

4             4768      De Raedt Bram                 AVT       11.54                                    05

5             4889      Roncada Elias                    ACA       11.81                                    05

6             4683      Philips Arno                       ACHL     11.86                                    04

 

verspringen               Min Heren  Uur=21:18

Reeks:1

1             6014      Hermens Bert                   ATLA     4.79m                                   04

2             5688      Houben Tamirat              ACA       4.53m                                   04

3             4683      Philips Arno                       ACHL     4.32m                                   04

4             4889      Roncada Elias                    ACA       4.30m                                   05

5             4684      Van Gelder Senne         ACHL     4.23m                                   04

6             4945      Geerits Gijs                       BREE      4.04m                                   05

7             4732      Bernaerts Timo                DUFF     3.91m                                   05

8             5613      Knuysen Yarne                 ACA       3.69m                                   05

9             3661      Delbushaye Mateo        HF          3.64m                                   05

10           5991      Bruers Jasper                    RCT        3.44m                                   04

 

Helpers gevraagd voor de jeugdnacht en nacht van Alken op 14 en 15 juli 2017

Beste sportvrienden, binnen 2 weken staan onze 2 grootste wedstrijden geprogrammeerd met op vrijdag de jeugd en op zaterdag de wedstrijd vanaf cadet.  Voor beide wedstrijden kunnen wij altijd nog wat hulp gebruiken ook al omdat dan steeds dezelfden het werk moeten opknappen en dat er eens kan afgewisseld worden.  Helpers kunnen zich altijd opgeven bij :

Jos Boiten : 0474/985662 of mail jos.boiten@telenet.be

Rudi Neven : 0497/072332 of mail rudi.neven1@telenet.be

Marc Knaepen : 0494/034144 of mail marc.knaepen@telenet.be

Dank bij voorbaat

 

Nog trainingsnieuws

Voor de atleten die nu als wedstrijdatleet de maandagtrainingen bijwonen, kunnen we zeggen dat die maandagtrainingen ook in de winter verder zullen lopen.  Vanaf oktober gaan ze dan wel door in de sporthal van 19u00 tot 20u00 en dit tot eind maart.

Wij zijn ook nog aan het bekijken of we de jeugd (opgesplitst) soms ook eens op een zaterdag voormiddag kunnen laten in de school van Terkoest.  Dat moeten we wel nog even afwachten.