LCC cross Bree (sinterklaasveldloop) op 2/12

Daags na ons clubfeest waren onze crossers weer van de partij in Bree voor de veldloop aldaar.  Met 34 was ACA aanwezig.  Iets minder jeugd maar iets meer masters dan de vorige wedstrijden.  Kwestie podiumplaatsen weer een tweede plaats voor Marc Schoels en een derde voor Maja Van Zand.  Deze keer was er ook nog Sander Vijgen bij de scholieren die de hoofdvogel afschoot en zo zijn eerste overwinning behaalde.  Proficiat aan allen.

Benjamin meisjes 2011 Benjamin jongens 2010 Pupillen Meisjes 2009 Pupillen meisjes 2008
17. Nicolij Line 17. Claesen Tobias 17. Aerts Matthea 24. Vandersteen Magali
20. Kempeneers Victor 18. Nicolaij Phebe
Miniemen meisjes 2006 Miniemen jongens 2007 Miniemen jongens 2006 Cadetten jongens
11. Trekels Tine 5. Willems Thor 4. Ballet Finn 5. Santermans Warre
17. Casters Margo 16. Lenaers Tibe 12. Danckaert Kobe 6. Libert Lucas
19. Vandersteen Liesl 17. Knuysen Yarne
Scholieren jongens Master dames +50 Masters mannen +50 Senior dames
1. Vijgen Sander 3. Van Zand Maja 2. Schoels Marc 6. Driesen Jet
5. Strouwen Bea 9. Werckx Ludo 8. Driesen Loes
11. Nijs Monique 10. Neven Rudi
12. Van der Vorst Ria 11. Lefevre Luc
17. Pelgrims Edouard
19. Govaerts Kris
20. Ruymen Michel
Master dames -50 Master mannen -50 Senioren mannen
9. Uitdebroeks Anja 20. Driesen Dimitri 8. Vanholst Michiel
23. Lenaers Gert

LCC cross Genk 25/11

Nummer 3 in de reeks van veldlopen voor het LCC zoals gebruikelijk in Genk.  ACA was met 33 afgezakt naar Genk.  Niet de grote toeloop van ACA en ook geen winnaar. Wel een aantal podiumplaatsen zoals tweede plaatsen voor Japper de Ridder en Marc Schoels. Verder ook nog derde plaatsen voor Warre Santermans en Sander Vijgen. Ik zou zeggen op naar volgende week  en daar de sinterklaasveldloop in Bree.

Benjamin meisjes 2011 Benjamin jongens  2010 Pupillen Meisjes 2009 Pupillen meisjes 2008
10. Nicolaij Line 11. Lemmens Daan 22. Nicolaij Phebe 22. Lemmens Steffie
15. De Ridder Kiki
Pupillen jongens 2009 Pupillen jongens 2008 Miniemen meisjes 2007 Mieniemen meisjes 2006
2. De Ridder Jappe 13. Vanmechelen Daan 8. Vanoppen Martha 15. Trekels Tine
18. Roncada Elena 21. Lenaers Ella
Miniemen jongens 2007 Miniemen jongens 2006 Cadetten jongens Scholieren jongens 
6. Willems Thor 4. Ballet Finn 3. Santermans Warre 3. Vijgen Sander
13. Knuysen Yoran 8. Danckaert Kobe 4. Libert Lucas
25. Lenaers Tibe
Master dames +50 Masters mannen +50 Junioren jongens  Senioren dames
8. Van Zand Maja 2. Schoels Marc 8. Jaspers Gilles 4. Philippaerts Tessa
9. Strouwen Bea 8. Werckx Ludo 9. Driesen Jet
11. Van der Vorst Ria 13. Lefevre Luc 13. Helsen Heleen
19. Govaerts Kris 18. Driesen Loes
20. Ruymen Michel
Masters mannen -50
31. Driesen Dimitri
43. Lenaers Gert

 

LCC cross Neerpelt 11/11/2018

Voor deze 2de cross van het Limburgs cross criterium waagden zich toch 42 ACA atleten aan de verre trip naar Neerpelt.  Een overwinning zat er dit maal echter niet in. Wel podiumplaatsen voor Jappe De Ridder (2de benjamins 2011) verder enkel nog een derde plaats bij de masters mannen +50 door Marc Schoels.  Na een weekje rust kan men dan weer de spikes aanbinden in Genk voor de derde manche

Benjamin meisjes 2011 Benjamin jongens 2010 Pupillen meisjes 2009 Pupillen meisjes 2008
13. De Ridder Kiki 19. Lemmens Daan 31.Aerts Matthea 30. Vandersteen Magali
15. Nicolaij Line 21. Claesen Tobias 33. Nicolaij Phebe 31. Lemmens Steffie
24. Kempeneers Victor 46. Vanderbruggen Roos
Pupillen jongens 2009 Pupillen jongens 2008 Mieniemen meisjes 2007 Miniemen meisjes 2006
2. De Ridder Jappe 18. Vanmechelen Daan 16. Roncada Elena 14. Trekels Tine
21. Casters Margo
24. Lenaers Ella
28. Vandersteen Liesl
Miniemen jongens 2007 Miniemen jongens 2006 Cadetten jongens  Scholieren jongens 
9. Knuysen Yoran 5. Ballet Finn 5. Santermans Warre 4. Vijgen Sander
19. Lenaers Tibe 16. Danckaert Kobe 11. Libert Lucas
22. Vanderbruggen Willem 23. Knuysen Yarne
25. Cupers Dorian
Masters dames +50 Masters mannen +50 Junioren jongens Senioren dames
4. Van Zand Maja 3. Schoels Marc 8. Jasppers Gilles 9. Driesen Jet
7. Strouwen Bea 8. Neven Rudi 11. Helsen Heleen
9. Poelmans Sylvie 15. Lefevre Luc 15. Driesen Loes
19. Ruymen Michel
20. Govaerts Kris
Masters mannen -50
14. Driesen Dimitri
25. Van den Bossche Marnic
26. Lenaers Gert

LCC veldloop Tongeren 4/11/2018

Ook dit jaar was de eerste Limburgs veldloop weer weggelegd voor ADD in Tongeren.  Het mooie weer lokte toch een 47 tal ACA atleten naar de Motten in Tongeren voor de start van het LCC. Eén overwinning was  er weggelegd voor ACA.  Hiervoor zorgde junior Gilles Jaspers.  Hij schoot in zijn reeks de hoofdvogel af.  Verder waren er nog podiumplaatsen voor Jappe De Ridder, Finn Ballet, Warre Santermans en Marc Schoels. Toch weer een mooi resultaat voor ACA.

Benjamin meisjes 2011 Benjamin jongens 2010 Pupillen Meisjes 2009 Pupillen Meisjes  2008
10. De Ridder Kiki 24. Lemmens Daan 21. Nicolaij Phebe 19. Vandersteen Magali
11. Nicolaij Line 31. Kempeneers Victor 28. Lemmens Charlot 26. Lemmens Steffie
14. Harjit Singh Gurmanat Kaur
Pupillen jongens 2009 Pupillen jongens 2008 Miniemen meisjes 2007 Miniemen meisjes 2006
3. De Ridder Jappe 12. Vanmechelen Daan 5. Vanoppen Martha 17. Trekels Tine
20. Teuchy Liam 13. Vendrix Yirthe 23. Casters Margo
24. Lemmens Jorrit 27. Lenaers Ella
29. Vandersteen Liesl
Miniemen jongens 2007 Miniemen jongens 2006 Cadetten Jongens Scholieren Jongens
5. Penders Gust 3. Ballet Finn 2. Santermans Warre 6. Vijgen Sander
9. Knuysen Yoran 11. Danckaert Kobe 7. Libert Lucas
16. Harjit Singh Manraj 18. Cupers Dorian
20. Knuysen Yarne
Master dames +50 Masters mannen +50 Junioren jongens Senioren dames
6. Strouwen Bea 2. Schoels Marc 1. Jaspers Gilles 7. Driesen Jet
6. Werckx Ludo 8. Helsen Heleen
9. Pelgrims Edouard 10. Helsen Sara
10. Lefevre Luc 11. Driesen Loes
12. Neven Rudi
15. Ruymen Michel
Master dames -50 Masters mannen -50
7. Sobkowiak Martine 20. Driesen Dimitri
26. Lenaers Gert
30. Van den Bossche Marnic

Punten voor publiciteit (foto’s) in ons puntensysteem

Denk jullie nog om foto’s uit kranten of tijdschriften in uw ACA outfit over te maken om bijkomende punten te verzamelen in ons puntensysteem.  Gelieve dit enkel maar te doen indien je ook voldoet aan de voornaamste voorwaarden om in aanmerking te komen zoals 10 pistewedstrijden voor het piste-klassement of voor de weg minimaal 5 wegwedstrijden en 4 bijkomende piste optredens.

Ten laatste 15 november toekomen op het secretariaat