top of page

van miniem naar cadet, mogelijkheden ?

Het nieuwe seizoen neemt zijn aanvang. Uw zoon of dochter was miniem/onderbouw en schuift nu door naar cadet/bovenbouw. In de onderbouw worden de atleten begeleid in groepsvorm, (juist enige competitie 2de jaarsminiemen krijgen extra training) . Als cadet worden atleten al meer en meer individueel begeleid. Onze jeugdcoordinator Sven Nicolaij heeft een mooi schema uitgewerkt met onze overstap mogelijkheden. Men kan bv ervoor kiezen om te sprinten met Benny of Benjamien of te werpen met Olivier,Ditte of Umberto. Wil je nog kiezen om alle onderdelen te beoefenen of wil je competitief aan meerkamp doen heeft Sven een programma uitgewerkt voor deze atleten. Hieronder kan je de mogelijkheden bekijken
Is de overstap reeds gebeurt ? geweldig !! heb je nog vragen of is alles nog niet zo duidelijk ?

Geen probleem u kan contact opnemen met onze jeugdcoordinator. Hij neemt graag de tijd om u te begeleiden bij deze overstap of in contact te brengen met de juiste personen
36 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page