top of page

Onze stratenlopers in actie

In het atletiekgebeuren heb je verschillende soorten competities. Onze statistici proberen alles bij te houden. Hier alle uitslagen die we gevonden hebben van onze stratenlopers in de winterperiode. Dat is van 01/11 - 31/03 . Sta je ergens niet tussen meld het even zodat we echt alles hebben !!


Vanaf 01/04 treed ook het wegwedstrijdencriterium in actie met een mooie prijzenpot !!

In Limburg kunnen we de meeste wedstrijden wel opvolgen en worden ze periodiek doorgegeven via onze website. Loop je echter buiten Limburg, Belgie geef ze door via de site of via onze secretaris zodat een juiste tussenstand kan opgemaakt worden


WEGWEDSTRIJDEN BUITEN LIMBURG DOORGEVEN AUB :) !!



Uitslagen wegwedstrijden vanaf 11/2023

01/11 : Le Corrida de Liège – Liège

2,4km                                   3dln

1             Vrancken Robin                                                               11.31                     (Jong : 1/2)

4/11 : Hel van Beringen nighttrail – Beringen

14km                                    123dln

23           Maes Olivier                                                                     1u19.17               (man : 21/90)

05/11 : 83ste Arkadia run – Arkadia

22,6km                                 157dln

20           Van den Broeck Raf                                                       1u41.51                (man : 18/132)

05/11 : Les vallons de la Mehaignes – Braives

5km                                       126dln

                Stryckers Lieve                                                                 GEEN UITSLAG                 

10km                                    236dln

                Hiemeleers Marc                                                            GEEN UITSLAG                                                

                Hiemeleers Sharon                                                        GEEN UITSLAG

                Liefsoens Jeroen                                                            GEEN UITSLAG                                                                

                Huybrechts Stefaan                                                       GEEN UITSLAG                                                                

                Redant Tom                                                                      GEEN UITSLAG

                Van Zand Maja                                                                GEEN UITSLAG

12/11 : Les chemins de traverse – Waremme-Oleye

1uur                                      68 ploegen

46           Strouwen Bea                                                                  11999m                (D+120 : 1/1)

46           Van Zand Maja                                                                11999m                (D+120 : 1/1)

48           Ruymen Michel                                                               11842m                (H+120 : 3/3)

12/11 : Les cimes de Herve – Herve (Battice)

16km                                    1199dln

172         Redant Tom                                                                      1u19.56                (Sen : 96/319)

279         Huybrechts Stefaan                                                       1u24.51                (V2 : 33/135)

709         Philippaerts Greta                                                          1u38.03                (A2 : 17/88)

 

 

19/11 : 10 miles Thier a Liège – Luik

1,7km                                   9dln

2             Vrancken Robin                                                               7.19                       (jong : 2/7)

26/11 : Duinengordeltrail – Opoeteren

21km                                    134dln

30           Maes Olivier                                                                     1u45.01                (Man : 30/116)

26/11 : 33e Halve van Ell – Ell (Nl)

12,5km                                 91dln

75           Hiemeleers Sharon                                                        1u16.27               (Dam : 19/28)

21,1km                                 221dln

51           Hiemeleers Marc                                                            1u30.47                (M60 : 4/27)

209         Polders Jos                                                                        2.10.48                 (M60 : 26/27)

26/11 : Keytrade bank trail – Knokke-Heist

8km                                       164dln

1             Van Poucke Christophe                                                37.41                     (Man : 1/81)

03/12 : 43rd Trinidad Alfonso Valancia marathon – Valencia (sp)

42,195km                            25708dln

16251    Screurs Sander                                                                3u50.20                (M-sen : 3922/5016)

09/12 : Estafette LAGO – Sint-Truiden

1uur                                      48 ploegen

2             Geraerts Brecht                                                                              17233m                (H-80 : 2/7)

10           Aerts Sam                                                                          15418m                (H+80 : 4/6)

10           Lenaers Gert                                                                    15418m                (H+80 : 4/6)

22           Stijnen David                                                                    14041m                (H+100 : 1/3)

22           Ruymen Michel                                                               14041m                (H+100 : 1/3)

37           Van Zand Maja                                                                12296m                (D+120 : 1/1)

37           Strouwen Bea                                                                  12296m                (D+120 : 1/1)    

17/12 : Mabelis Jules unlimited strandloop – Breskens (Nl)

5,5km                                   12dln

1             Van Poucke Christophe                                                22.15                     (Man : 1/3)

17/12 : Jogging de Noël – Juprelle

9,9km                                   79dln

21           Van den Broeck Raf                                                       45.13                     (V4 : 1/4)

17/12 : La belle hivernoise – Angleur

1,5km                                   4dln

1             Vrancken Robin                                                               4.07                       (jong : 1/2)

31/12 : San silvestre golden mile – Playa de las Americas (Sp)

5km                                       594dln

92           Stoffels Lauren                                                                20.54                     (U18 : 2/7)

31/12 : 2de Regiobank natuurloop Sylvestercross – Nieuwvliet (Nl)

4,8km                   56dln

4             Van Poucke Christophe                                                22.07                     (Man : 4/34)

07/01 : Jogging de l’An neuf 2024 – Wanze

10km                                    408dln

57           Redant Tom                                                                      44.03                     (Sen : 29/112)

62           Stijnen David                                                                    44.12                     (V2 : 12/72)

289         Philippaerts Greta                                                          57.38                     (A3 : 5/9)

14/01 : New Balance Breakfast run – Zolder

5km                                       183dln

84           Schunselaar Maaike                                                      34.42                     (F50-54 : 2/3)

20/01 : Houffa trail – Houffalize

50km                                    165dln

58           Maes Olivier                                                                     6u17.12                (Man : 53/146)

21/01 : Houffa trail (dag 2) – Houffalize

12km                                    154dln

6             Vanmechelen Daan                                                       1u03.09                (Man : 5/76)

4/02 : Midwinterjogging – Kiewit

1km                                       59dln

20           Van den Hauwaert Yarina                                                                           (Meisjes : 11/29)

30           Redant Jef                                                                                                         (Jongens : 13/30)

5km                                       319dln

19           Vervalle Tijs                                                                      19.04                     (M35- : 9/78)

31           Van Poucke Christophe                                                20.14                     (M45+ : 5/19)

67           Jonet Tijl                                                                             22.09                     (M35- : 29/78)

150         Scholts Tibe                                                                      27.44                     (M35- : 51/78)

189         Scholts Aurora                                                                 30.01                     (V35- : 37/78)

295         Stryckers Lieve                                                                37.28                     (V55+ : 12/13)

 

10km                                    461dln

103         Hiemeleers Marc                                                            42.14                     (M65+ : 1/23)

144         Pelgrims Edouard                                                           45.02                     (M65+ : 2/23)

147         Van den Broeck Raf                                                       45.06                     (M65+ : 3/23)

207         Huybrechts Stefaan                                                       45.25                     (M55+ : 20/39)

244         Redant Tom                                                                      50.38                     (M35+ : 73/92)

282         Philippaerts Greta                                                          53.23                     (V55+ : 2/15)

336         Polders Jos                                                                        57.34                     (M65+ : 15/23)

386         Hiemeleers Sharon                                                        1u01.41                (V35- : 44/61)

4/02 : Drielandenpunt trail – Vaals (Nl)

21km                                    437dln

6             Aerts Sam                                                                          1u42.41                (M : 6/308)

31km                                    339dln

44           Liefsoens Jeroen                                                            3u03.16                (M : 43/280)

17/02 : Jogging Saint-Martin -Nandrin

13,5km                 243dln

162         Van Zand Maja                                                                1u20.23                (A3 : 2/5)

18/02 : 20ième collines de Cointe – Cointe (liège)

5km                                       121dln

51           Vrancken Robin                                                               28.27                     (Garc 1215 : 6/8)

24/02 : Estafette stadspark – Sint-Truiden

1uur                                      74 ploegen

1             Swinnen Arthur                                                               17500m                (H-80 : 1/11)

1             Vervalle Tijs                                                                      17500m                (H-80 : 1/11)

8             Aerts Sam                                                                          16145m                (H+100 : 1/5)

8             Lenaers Gert                                                                    16145m                (H+100 : 1/5)

38           Swinnen Ella                                                                     13450m                (D-80 : 1/4)

38           Appeltans Cil                                                                    13450m                (D-80 : 1/4)

41           Werckx Ludp                                                                    13241m                (H+120 : 3/5)

41           Ruymen Michel                                                               13241m                (H+120 : 3/5)

44           Philippaerts Greta                                                          12998m                (G+120 : 1/3)

52           Van Zand Maja                                                                12490m                (D+120 : 1/1)

52           Strouwen Bea                                                                  12490m                (D+120 : 1/1)

25/02 : Offroad – Bilzen

7km                                       199dln

8             De Ridder Jappe                                                              28.05                     (man : 8/137)

165         Polders Jos                                                                        47.47                     (man : 118/137

16km                                    200dln

40           Paps Bo                                                                               1u14.45                (dam : 1/47)

100         Huybrechts Stefaan                                                       1u24.20                (man : 82/153)

175         Philippaerts Greta                                                          1u40.20                (dam : 31/47)

200         Buttiens Marc                                                                  2u07.43                (man : 153/153)

25/02 : National park marathon – Maasmechelen

22km                                    1032dln

502         Screurs Sander                                                                2u21.57                                (SenH : 259/373)

42,195km                            736dln

215         Sijbens Ludo                                                                     3u57.52                                (V3H : 4/24)

 

10/03 : Runners’ lab halve marathon + BK halve marathon – Gent

21km                                    1499 dln (BK : 342dln)

611        Hiemeleers Marc  (BK : 252)                                       1u29.44                                (M65+ : 2/10) (BK 2/8)

10/03 : North C trail – Koksijde

13km                                    405dln

150         Govaerts Kris                                                                    1u28.12                                (man : 123/230)

193         Van Zand Maja                                                                1u33.06                                (dam : 46/175)

10/03 : Trail montagne Saint Pierre – Lanaye

18km                                    171dln

20           Liefsoens Jeroen                                                            1u30.45                                (man : 20/125)

10/03 : Giros Perivolion – Perivolia (Gr)

10km                                    89dln

12           Van den Broeck Raf                                                       45.53                                     (M60+ : 1/11)                   

17/03 : Vijverrun33 - Bolderberg

4km                                       115dln

6             Vervalle Tijs                                                                      13.47                                     (man : 6/61)

8km                                       278dln

8             Paps Bo                                                                               34.24                                     (dam : 3/133)

174         Polders Jos                                                                        49.20                                     (man : 116/145)

16km                                    390dln

122         Droogmans Martijn                                                       1u24.40                                (man : 104/209)

142         Screurs Sander                                                                1u26.50                                (man : 119/209)

193         Govaerts Kris                                                                    1u31.07                                (man : 152/209)

202         Van Zand Maja                                                                1u32.13                                (dam : 47/121)

247         Buttiens Marc                                                                  1u37.45                                (man : 184/209)

33km                                    141dln

46           Sijbens Ludo                                                                     2u54.21                                (man : 42/112)

23/03 : Lenterun – Heers

5km                                       149dln

7             De Ridder Jappe                                                              18.43                                     (M35- : 5/32)

35           Lenaers Gert                                                                    22.47                                     (M45+ : 7/20)

37           Droogmans Martijn                                                       23.03                                     (M35+ : 7/23)

38           Werckx Ludo                                                                    23.06                                     (M55+ : 5/10)

62           Vliegen Anne-Sophie                                                    25.17                                     (F35+ : 5/14)

71           Scholts Tibe                                                                      26.06                                     (M35- : 24/32)

82           De Ridder Robin                                                              28.03                                     (M35+ : 18/23)

97           Scholts Aurora                                                                 28.59                                     (F35- : 14/22)

111         Schunselaar Maaike                                                      30.41                                     (F45+ : 5/14)

10km                                    117dln

26           Stijnen David                                                                    43.19                                     (M45+ : 7/22)

29           Hiemeleers Marc                                                            43.46                                     (M65+ : 1/10)

58           Pelgrims Edouard                                                           48.27                                     (M65+ : 3/10)

77           Govaerts Kris                                                                    52.36                                     (M65+ : 6/10)

91           Van Zand Maja                                                                55.43                                     (F65+ : 1/1)

92           Philippaerts Greta                                                          55.52                                     (F55+ : 4/5)

101         Polders Jos                                                                        57.30                                     (M65+ : 9/10)

15km                                    66dln

2             Aerts Sam                                                                          1u04.51                                (M45+ : 1/14)

 

 

24/03 : Coast to coast race – Ierapetra (Gr)

21,1km                                 272dln

106         Van den Broeck Raf                                                       1u48.14                                (M60+ : 6/14)

29/03 : Estafette stadspark – Tongeren

1uur                                      63ploegen

2             Vervalle Tijs                                                                      17435m                                (H-80 : 1/7)

2             Swinnen Arthur                                                               17435m                                (H-80 : 1/7)

11           Paps Bo                                                                               15830m                                (D-80 : 1/5)

11           Stoffels Lauren                                                                15730m                                (D-80 : 1/5)

34           Ruymen Wouter                                                             14064m                                (H+100 : 3/5)

34           Ruymen Michel                                                               14064m                                (H+100 : 3/5)

38           Werckx Ludo                                                                    13801m                                (H+120 : 3/6)

39           Driesen Dimitri                                                                 13711m                                (H+120 : 4/6)

40           Swennen Ella                                                                    13574m                                (D-80 : 3/5)

40           Appeltans Cil                                                                    13574m                                (D-80 : 3/5)

46           Govaerts Kris                                                                    12705m                                (H+100 : 4/5)

52           Van Zand Maja                                                                11965m                                (D+120 : 1/1)

52           Strouwen Bea                                                                  11965m                                (D+120 : 1/1)

31/03 : Jogging du Mayeur – Herstal

5km                                       60dln

27           Vrancken Robin                                                               26.06                                     (EspH : 7/7)

74 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page