top of page

26/03/23 Veldlopers in actie

Het winterseizoen is afgesloten. Onze dataman Robert Beckers geeft nog even een opsomming van het veldloopseizoen. Hebben we iets gemist ? stuur het gerust door via ons formulier op de site


                                               Veldlopen     ’23 – ’24

 

5-11:      TONGEREN: 

D.:          Kan.  (alfab.):  Stella  Roux            

                Ben. (alfab.):  Anne-Fien  Bex / Olivia  Van Tornout

                Pup. ’14:    8.  Janne-Lien  Bex

                                 10.  Nore  Hulsmans

                                 12.  Lea  Claesen

                                 13.  Sam  Luyck

                                 22.  Isa  Roux

                Pup. ’13:                 2.  Febe  Bollen

                                                 7.  Lore  Bollen

                                               11.  Margot  Steegmans

                                               13.  Margaux  Aerts

                Min. ’12:  18.  Anke  Nicolaij 

                                  23.  Mara  Claesen

                Min. ’11:                9.  Kiki  De Ridder

                Cad.:        16.  Matthea  Aerts

                                  18.  Lauren  Stoffels

                Sen.:                        2.  Jet  Driesen

                                                 7.  Bo  Paps

                Mas.  +50:   2.  Bea  Strouwen

                                     3.  Anja  Uitdebroeks

H.:          Kan.  (alfab.):  Sam  Eraerts / Len Vandevoort          

                Ben. (alfab.):  Berre  Vandevoort

                Pup. ’13:               11.  Louis  Robyns 

                                               12.  Dries  Moonen

                Min. ’12:      20.  Finn  Schapmans

                                      21.  Rube  Luyck

                Min. ’11:                2.  Giel  Devos

                                                8.  Arthur  Van Tornout

                Sch.:              3.  Thor  Willems                

                                       4.  Elias  Sergeant

                                      6.  Tijs  Vervalle

                                      9.  Arthur  Swinnen

                Mas. -50:              20.  David  Stijnen

                Mas. +50:     8.  Dimitri  Driesen

                Mas. +60:               4.  Edouard  Pelgrims

                                                 5.  Rudi  Neven 

 

11-11:     MECHELEN: 

H.:          Jun.:            9.  Finn  Ballet

 

12-11:    PELT: 

D.:          Ben. (alfab.):  Anne-Fien  Bex

                Pup. ’14:   8.  Janne-Lien  Bex

                                   9.  Nore  Hulsmans

                                 12.  Lea  Claesen

                                 13.  Sam  Luyck

                                 28.  Isa  Roux

                Pup. ’13:                 2.  Febe  Bollen

                                                 8.  Lore  Bollen

                                               10.  Margot  Steegmans

                                               15.  Margaux  Aerts

                Min. ’12:  23.  Anke  Nicolaij 

                                  26.  Mara  Claesen

                Min. ’11:                2.  Kiki  De Ridder

                                               12.  Line  Nicolaij

                Cad.:           6.  Lauren  Stoffels

                                 12.  Matthea  Aerts

                Sch.:                        11.  Loes  Vanhove

                Sen.:            1.  Jet  Driesen

                                    4.  Bo  Paps

                Mas.  +50:              4.  Anja  Uitdebroeks             1°  +50

H.:          Pup. ’13:   10.  Dries  Moonen

                                  11.  Louis  Robyns

                Min. ’12                31.  Rube  Luyck

                Min. ’11:    1.  Giel  Devos

                Cad:                       3.  Jappe  De Ridder

                Sch.:           3.  Thor  Willems                   

                                    5.  Elias  Sergeant

                Mas. -50:               7.  Sam  Aerts

                Mas. +50:   7.  Dimitri  Driesen                       7°  +50

                                  12.  Rudi  Neven                                             4°  +60

 

12-11:    TESSENDERLO: 

Geen atleten van ACA

 

19-11:     HULSHOUT:   Belgische kampioenschappen   A.C.: 

D.:          Min. ’11:              51.  Kiki  De Ridder

                Sen.:            24.  Jet  Driesen

                Cad. ’09:              26.  Jappe  De Ridder

                Jun.:            17.  Finn  Ballet

 

26-11:    GENK: 

D.:          Kan.  (alfab.):  Stella  Roux            

                Ben. (alfab.):  Hailey  Adamczak / Anne-Fien  Bex / Elien  Janssen / Olivia  Van Tornout

                Pup. ’14:    9.  Sam  Luyck

                                 11.  Lea  Claesen

                                 12.  Camille  Pirard

                                 14.  Nore  Hulsmans

                                 15.  Janne-Lien  Bex

                                 20.  Isa  Roux

                Pup. ’13:                 2.  Febe  Bollen

                                                 7.  Lore  Bollen

                                               11.  Margot  Steegmans

                                               13.  Margaux  Aerts

                Min. ’12:    12.  Mara  Claesen

                Min. ’11:              10.  Kiki  De Ridder

                Cad.:           4.  Lauren  Stoffels

                                 17.  Matthea  Aerts

                Sch.:                         8.  Loes  Vanhove

                Sen.:            2.  Jet  Driesen

                                    6.  Bo  Paps

                Mas.  +50:              1.  Anja  Uitdebroeks

                                                 2.  Bea  Strouwen

H.:          Kan.  (alfab.):  Sam  Eraerts            

                Ben. (alfab.):  Tiebe  Janssen / Jef  Redant

                Pup. ’14:       17.  Warre  Hechtermans

                Pup. ’13:                 8.  Dries  Moonen

                                               12.  Louis  Robyns

                Min. ’12:      14.  Robin  Vrancken

                                      22.  Finn  Schapmans

                                      23.  Rube  Luyck

                Cad:                         1.  Jappe  De Ridder

                Sch.:              4.  Thor  Willems                

                                       2.  Elias  Sergeant

                                    11.  Arthur  Swinnen

                                     20.  Tijl  Jonet

                Mas. +50:               9.  Dimitri  Driesen

                Mas. +60:      6.  Rudi  Neven         

 

3-12:      BREE: 

D.:          Kan.  (alfab.):  Stella  Roux            

                Ben. (alfab.):  Anne-Fien  Bex

                Pup. ’14:   9.  Janne-Lien  Bex

                                 10.  Isa  Roux

                Min. ’11:                2.  Kiki  De Ridder

                Cad.:           5.  Lauren  Stoffels

                Sen.:                        3.  Jet  Driesen

                                                 8.  Bo  Paps

                Mas.  +50:   4.  Maja  Van Zand                     2°  +60

                                     5.  Anja  Uitdebroeks         3°  +50

                                     6.  Bea  Strouwen               4°  +50

H.:          Kan.  (alfab.):  Sam  Eraerts            

                Pup. ’13:                 5.  Dries  Moonen

                                               10.  Louis  Robyns

                Cad:            4.  Jappe  De Ridder

                Sch.:                        4.  Thor  Willems                      

                                           DNF    Elias  Sergeant

                Mas. +50:   6.  Dimitri  Driesen            6°  +50

                                  10.  Rudi  Neven                             3°  +60

                                  13.  Edouard  Pelgrims                    5°  +60

 

9-12:       BRUSSEL:   Belgische kampioenschappen   Masters: 

Geen atleten van ACA

 

10-12:    HEIST-OP-DEN-BERG: 

H.:          Mas +50:              20.  Edouard  Pelgrims

 

17-12:    DILSEN: 

D.:          Kan.  (alfab.):  Stella  Roux            

                Ben. (alfab.):  Anne-Fien  Bex

                Pup. ’14:   9.  Janne-Lien  Bex

                                15.  Isa  Roux

                Pup. ’13:               10.  Margot  Steegmans

                                               11.  Margaux  Aerts

                Min. ’11:    3.  Kiki  De Ridder

                Cad.:                     13.  Lauren  Stoffels

                Sch.:            4.  Loes  Vanhove

                Sen.:                        2.  Jet  Driesen

                                                 6.  Bo  Paps

                Mas.  +50:   4.  Maja  Van Zand                     3°  +60

                                     5.  Bea  Strouwen               2°  +50

                                     6.  Anja  Uitdebroeks        3°  +50

H.:          Kan.  (alfab.):  Sam  Eraerts /  Len Vandevoort         

                Ben. (alfab.):   Berre  Vandevoort

                Pup. ’13:                 6.  Dries  Moonen

                                               11.  Louis  Robyns

                Cad:                4.  Jappe  De Ridder

                Sch.:                        4.  Thor  Willems                      

                                                 7.  Elias  Sergeant

                Jun.:                1.  Finn  Ballet

                Mas. +50:             13.  Dimitri  Driesen                9°  +50

                                              16.  Kris  Govaerts                              5°  +60

 

7-1:        LANAKEN: 

D.:          Kan.  (alfab.):  Stella  Roux            

                Ben. (alfab.):  Anne-Fien  Bex / Olivia  Van Tornout

                Pup. ’14:  11.  Isa  Roux

                               DNF  Janne-Lien  Bex

                Pup. ’13:                 9.  Margaux  Aerts 

                Min. ’11:    5.  Kiki  De Ridder

                Cad.:                       8.  Lauren  Stoffels

                                              17.  Matthea  Aerts

                Sen.:            1.  Jet  Driesen

                                    6.  Bo  Paps

                Mas.  +50:              3.  Anja  Uitdebroeks             2°  +50

                                                 4.  Maja  Van Zand                         2°  +60

                                                 5.  Bea  Strouwen                   3°  +50

H.:          Kan.  (alfab.):  Sam  Eraerts / Len Vandevoort          

                Ben. (alfab.):  Berre  Vandevoort

                Pup. ’13:                 5.  Dries  Moonen

                                                 7.  Louis  Robyns

                Min. ’12:        8.  Arthur  Macours

                                      20.  Finn  Schapmans

                                      21.  Rube  Luyck

                Min. ’11:                3.  Giel  Devos

                                                5.  Arthur  Van Tornout

                Cad:                2.  Jappe  De Ridder

                Sch.:                        6.  Thor  Willems                      

                                               19.  Tijl  Jonet

                Mas. +50:      9.  Dimitri  Driesen                    9°  +50

                                     12.  Rudi  Neven                               3°  +60

                                     15.  Edouard  Pelgrims                     6°  +60

                                     16.  Kris  Govaerts                           7°  +60

 

14-1:      DILSEN:    Limburgse kampioenschappen:

D.:          Kan.  :  Stella  Roux          

                Ben.  :  Anne-Fien  Bex

                Pup. ’14:    6.  Janne-Lien  Bex

                                 11.  Isa  Roux

                Pup. ’13:                 3.  Febe  Bollen

                                               11.  Lore  Bollen

                Min. ’12:    17.  Anke  Nicolaij

                Min. ’11:                7.  Kiki  De Ridder

                Cad.:           5.  Lauren  Stoffels

                Sch.:                         4.  Loes  Vanhove

                Sen.:            2.  Jet  Driesen

                                    6.  Bo  Paps

                Mas.  +50:              4.  Maja  Van Zand                         1°  W65

                                                 5.  Greta  Philippaerts            1°  W55

                                                 7.  Anja  Uitdebroeks      1°  +50

                                                 8.  Bea  Strouwen                   3°  W55

H.:          Kan.  (alfab.):  Sam  Eraerts / Len Vandevoort          

                Ben.:               Berre  Vandevoort

                Pup. ’13:                 8.  Dries  Moonen

                                               11.  Louis  Robyns

                Min. ’11:      1.  Giel  Devos

                Cad:                       5.  Jappe  De Ridder

                Sch.:             5.  Elias  Sergeant

                                      8.  Tijs  Vervalle

                Jun.:                         2.  Finn  Ballet

                Mas. +50:     10.  Dimitri  Driesen                   6°  M50

                                       12.  Marc  Hiemeleers                               1°  M65

                                      13.  Rudi  Neven                                3°  M60

                                      16.  Raf  Van Den Broeck                                2°  M70

                                      17.  Edouard  Pelgrims                               2°  M65

                                      18.  Gert  Lenaers                      7°  M50

                                      19.  Kris  Govaerts                                           3°  M70

 

21-1:      ALKEN: 

D.:          Kan.  (alfab.):  Freya  Jans / Stella  Roux / Leonie  Stevens  / Yarina  Van Den Hauwaert             

                Ben. (alfab.):  Hailey  Adamczak / Hawa  Bah / Anne-Fien  Bex / Amélie  Jans / Elien  Janssen /

                                                                                                                                                                             Olivia  Van Tornout

                Pup. ’14:    5.  Lea  Claesen

                                   6.  Janne-Lien  Bex

                                   7.  Nore  Hulsmans

                                   8.  Isa  Roux

                                   9.  Sam  Luyck

                                 11.  Camille  Pirard

                Pup. ’13:                 3.  Febe  Bollen

                                                 9.  Margot  Steegmans

                                               10.  Lore  Bollen

                                               12.  Margaux  Aerts

                Min. ’12:    DNF   Mara  Claesen

                Min. ’11:                5.  Kiki  De Ridder

                                               18.  Line  Nicolaij

                Cad.:           8.  Lauren  Stoffels

                                 18.  Matthea  Aerts

                Sch.:                         8.  Loes  Vanhove

                Jun. :           3.  Liese  Verheggen

                Sen.:                        2.  Jet  Driesen

                                                 7.  Bo  Paps

                Mas. -50:    8.  Maaike  Schunselaar

                Mas.  +50:              3.  Maja  Van Zand                         2°  +60

                                                 4.  Greta  Philippaerts            2°  +50

                                                 5.  Inge  Van Waeyenberge   3°  +50

H.:          Kan.  (alfab.):  Sam  Eraerts / Lukas  Joosten / Louis  Lauwereins  / Ties  Swinnen / Len Vandevoort        

                Ben. (alfab.):  Jaro  Arduini / Jonas  Gijsen / Jannes  Hanssen / Tiebe  Janssen / Jef  Redant / Thomas  Salmon /

                                                                                                                      Tjeu  Swinnen / Berre  Vandevoort / Sam  Vanrutten

                Pup. ’14:       15.  Warre  Hechtermans

                                       19.  Marcel  Janssens

                Pup. ’13:                 4.  Daan  Vanrutten

                                                 6.  Louis  Robyns

                                                 7.  Jayden  Adamczak

                                                 8.  Dries  Moonen

                Min. ’12:        8.  Arthur  Macours

                                      20.  Finn  Schapmans

                                      21.  Rube  Luyck

                Min. ’11:                2.  Giel  Devos

                                              11.  Arven  Vanderstraeten

                Cad:                3.  Jappe  De Ridder

                                        9.  Nicolas  Van Tornout

                                      20.  Lukas  Struys

                Sch.:                        2.  Thor  Willems                      

                                                 8.  Elias  Sergeant

                                                 9.  Tijs  Vervalle

                                               11.  Arthur  Swinnen

                                               14.  Tijl  Jonet

                Mas. -50:       5.  Tim  Kielemoes

                                       7.  Sam  Aerts

                                     13.  David  Stijnen

                                     16.  Martijn  Droogmans

                Mas. +50:               9.  Marc  Hiemeleers                       3°  +60

                                               10.  Rudi  Neven                                4°  +60

                                              11.  Edouard  Pelgrims                       5°  +60

                                              12.  Gert  Lenaers                    7°  +50

                                              13.  Kris  Govaerts                             6°  +60

                                              16.  Raf  Van Den Broeck                 8°  +60

                                             

21-1:       HANNUIT:   crosscup: 

H.:          Jun.:       19.  Finn  Ballet

 

28-1:       SINT-TRUIDEN: 

D.:          Kan.  (alfab.):  Stella  Roux            

                Ben. (alfab.):  Hawa  Bah / Anne-Fien  Bex / Elien  Janssen

                Pup. ’14:    7.  Janne-Lien  Bex

                                   9.  Nore  Hulsmans

                                 11.  Sam  Luyck

                                 12.  Isa  Roux

                Pup. ’13:               12.  Margaux  Aerts

                Min. ’11:     5.  Kiki  De Ridder

                Cad.:                       8.  Lauren  Stoffels

                                              19.  Matthea  Aerts

                Jun. :           4.  Liese  Verheggen

                Sen.:                        1.  Jet  Driesen

                                                 5.  Bo  Paps

                Mas.  +50:    2.  Greta  Philippaerts

                                      3.  Anja  Uitdebroeks

H.:          Kan.  (alfab.):  Sam  Eraerts / Lukas  Joosten / Ties  Swinnen

                Ben. (alfab.):  Jaro  Arduini / Tjeu  Swinnen

                Pup. ’14:       22.  Warre  Hechtermans

                Pup. ’13:                10.  Dries  Moonen

                                               14.  Louis  Robyns

                Min. ’12:      20.  Finn  Schapmans

                Cad:                         1.  Jappe  De Ridder

                Sch.:               2.  Thor  Willems               

                                       7.  Elias  Sergeant

                Mas. +50:             Dimitri  Driesen                  9°  +50

                                               Rudi  Neven                               3°  +60

 

4-2:         LOMMEL: 

D.:          Kan.  (alfab.):  Stella  Roux            

                Ben. (alfab.):  Anne-Fien  Bex

                Pup. ’14:   11.  Janne-Lien  Bex

                                   14.  Isa  Roux

                Pup. ’13:                 4.  Febe  Bollen

                Min. ’11:    3.  Kiki  De Ridder

                Cad.:                     11.  Lauren  Stoffels

                Sen.:            1.  Jet  Driesen

                                    5.  Bo  Paps

                Mas.  +50:              5.  Maja  Van Zand                         4°  +60

                                                 7.  Anja  Uitdebroeks             3°  +50

                                                 8.  Bea  Strouwen                   4°  +50

H.:          Kan.  (alfab.):  Sam  Eraerts / Len Vandevoort          

                Ben. (alfab.):  Berre  Vandevoort

                Pup. ’13:                 9.  Dries  Moonen

                                               13.  Louis  Robyns

                Cad:           4.  Jappe  De Ridder

                Sch.:                        2.  Elias  Sergeant

                                                 7.  Thor  Willems                      

                Mas. +50:     8.  Dimitri  Driesen                     6°  +50

                                    10.  Rudi  Neven                                           3°  +60

                                    19.  Kris  Govaerts                                  10°  +60

 

11-2:       DIEST:    Vlaamse kampioenschappen:

D.:          Sen.:       18.  Jet  Driesen                                   9°  Vl.

                Mas +50:               15.  Maja  Van Zand                          2°  W65

H.:          Jun.:       12.  Finn  Ballet                                  3°  Vl. Jun.

                Mas  -50:              24.  Tim  Kielemoes                           11°  Vl.  M35

                Mas  +50:   33.   Dimitri  Driesen                    10°  Vl.  M50

                                    42.  Edouard  Pelgrims                                   4°  Vl.  M65

                                 DNS  Kris  Govaerts

75 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page