top of page

20/05/24 Pisteatleten in actie

Onze uitslagenman , Robert Beckers heeft weer een waslijst van uitslagen klaar.

Ben je een compititie atleet op de piste ? Kijk dan zeker eens na of al je prestaties erbij staan !

Missen we iets , geef het zeker door. Robert houd ook de beste 10prestaties bij per nummer/categorie . Als er dus na een een prestatie T2 staat bv, wilt dit zeggen dat dit de 2 de beste presatie is van de club in dat nummer in de leeftijdcategorie. Enjoy ...








Robert Beckers


Uitslagen piste

 

23-3:         BERGEN OP ZOOM (Ned):

D.:          Min.:      Etoilia  Gorrens:  60m              8.87                T1

                                                               600m            1.58.32          T1

                                                               ver                 4,89m            T6

                                                               kogel             11,66m          T3

                                                               discus            35,86m          CLUBRECORD

 

1-4:           HERENTALS:

D.:          Min.:      Etoilia  Gorrens:  60m H.         9.77                CLUBRECORD

                                                               ver                 5,03m            T3

                                                               speer             36,02m          CLUBRECORD

 

1-4:           DIEPENBEEK:

D.:          Sch.:       Loes  Vanhove:  800m           2.43.45

                               Cil  Appeltans:  hoog            1,50m                                T4

H.:          Cad.:      Lukas  Struys:  100m         12.53 (+1,3)

                                                          200m        26.54 (+0,7)

                                                           ver            5,12m (+2,2!!) / 4,89m (+0,6)

                                                           kogel        9,30m

 

1-4:           ALKEN:   Limburgse kampioenschappen   hamer:

D.:          Sch.:       Yirthe  Vendrix:  hamer          29,18m           T3                          1°

                W35 :     Ditte  Knaepen:  hamer       41,29m                                              

                W40:      Tina  Smets:  hamer           20,84m                 T2                           1°

H.:          Cad.:      Kenneth  Baerts:  hamer         26,14m            T6                          1°

                Jun.:       Kobe  Danckaert:  hamer         37,31m          T2                           1°

                Sen.:       Denzell  Mgbokwere:  hamer      31,62m      T5                                      4°

                M55:      Patrick  Mesotten:  hamer 6      34,93m         CLUBRECORD     1°

                M70:      Hugo  Biets:  hamer 4        22,53m                                                

 

6-4:           LEUVEN:

H.:          Pup.:      Jayden  Adamczak:  60m             9.10

                                                                    1.000m         3.47.24

                                                                    ver                4,14m

                                                                    vortex           46,52m                    CLUBRECORD

 

6-4:           BREE:

H.:          Sen.:       Colin  Jacobs:  discus         24,05m

                M65:      Humberto  Jacobs:  kogel 5kg          9,85m

                                                                   discus 1kg        33,96m                  CLUBRECORD

 

7-4:           TURNHOUT:

D.:          Sch.:       Steffie  Lemmens:  100m       13.83 (-2,5)

                                                                  ver            4,77m (-3,0)

                                                                  speer        19,45m                            T8

H.:          Cad.:      Daan  Lemmens:  100m           13.73 (-1,0)

                                                               hoog            1,35m

 

7-4:           EVERGEM:

H.:          M55:      Patrick  Mesotten:  hamer 6             34,45m

                                                                 gewicht 11,34    12,84m                  CLUBRECORD

 

10-4:         TESSENDERLO:

D.:          Min.:      Etoilia  Gorrens:  150m            20.36                             ev.  CLUBRECORD

                                                               ver                 4,69m

                                                               discus            29,16m

H.:          Pup.:      Dries  Moonen:  60m           9.74

                                                            60m H.      12.33

                                                            kogel         6,99m

 

13-4:         GEEL:

D.:          Sch.:       Steffie  Lemmens:  200m            28.65 (+0,3)

                                                                  hoog             1,30m

H.:          Min.:      Giel  Devos:  1.000m            3.18.95

                Cad.:      Daan  Lemmens:  200m           28.70 (+0,5)

                                                               ver               4,65m (+0,9)

 

14-4:         RIXENSART:

D.:          Min.:      Etoilia  Gorrens:  150m H. (76cm)    22.12                                  T2

                                                               hoog                       1,45m                                 T6

                                                               kogel                       12,29m                              CLUBRECORD

 

20-4:         GOES  (Ned.):

H.:          Pup.:      Jayden  Adamczak :  60m                     8.9

                                                                     60m H. (45cm)   10.4

                                                                     ver                        4,18m                              T9

                                                                    kogel                   8,30m

                                                                     1.000m                3.53.3

 

20-4:         ALKEN:   Limburgse kampioenschappen  vanaf  Cad.:

D.:          Cad.:      Lauren  Stoffels:  1500m            5.39.66                                        4°

                               Matthea  Aerts:  1500m         5.55.65                                           10°

                               Margot  Geladé:  80m H.           17.31  (+1,9)                                 7°

                                                             ver                  4,15m  (+2,2!!) / 3,72m (+0,8)  7°

                Sch.:       Loes  Vanhove:    1500m               5.47.82                                     4°

                               Cil  Appeltans:  400m H.         1.14.72                                           4°         T8

                               Elena  Roncada:  speer           29,90m                            1°

                                                               ver               4,74m  (+1,5)                                  4°

                               Steffie  Lemmens:  speer          23,09m                                           6°         T7

                                                                  ver              4,41m  (+4,3 !! / 4,23m  (+0,7)  7°

                               Eline  Carlens: speer          22,30m                                                  7°        

                Sen.:       Jet  Driesen:  3.000m            10.29.74                            1°           

                               Nele  Mommen:  hinkstap          10,73m  (+2,9!!) / 10,64m (+1,5) 3°     T1  +  CLUBREC. W35

                               Ditte  Knaepen:  speer               27,83m                                           4°         T2 Mas.

H.:          Cad.:      Jappe  De Ridder:  800m            2.16.40                            2°

                               Daan  Lemmens:  hoog         1,45m                                       3°

                               Kenneth  Baerts:  kogel           10,90m                                   3°

                                                             discus          32,05m                                             4°

                Sch.:       Rex  Emobo:  100m r.        11.54  (+3,5!!)

                                                                   f.         11.46  (+2,4!!)                                       4°

                                Yoran  Knuysen:  100m r.        11.67  (+3,0!!)

                                                                         f.         11.49  (+2,4!!)                                5°

                                                                200m           23.54  (+1,9)                                   4°         T10

                               Daan  Vanmechelen:  800m             2.20.73                                    6°

                Jun.:       Cedric  Mesotten:  100m             11.06  (+3,1!!)           1°

                                                                 200m             23.07  (+0,2)             1°

                               Kobe  Danckaert:  discus          36,33m                               3°                    T2

                Sen.:       Colin  Jacobs:  discus         25,04m                                                   8°

                                Humberto  Jacobs:  discus 2kg        21,76m                                   9°         CLUBRECORD  M65

 

21-4:         ALKEN:   Limburgse kampioenschappen  vanaf  Cad.:

D.:          Cad.:      Margot  Geladé:  100m             13.81  (-0,8)                                  9°

                                                               200m            28.94  (+3,3!!)                              13°

                               Matthea  Aerts:  800m               2.42.04                                        11°

                Sch.:       Eliane  Mvuemba:  100m r.                 13.46  (+1,3)

                                                                            f.                 13.62  (+1,8)                      8°

                               Zoë  Jooken:  100m                   14.01  (+2,2!!)                             13°

                                                        200m                  30.41  (+2,2!!)                              12°

                               Hanne  Gijbels:  100m              14.95  (+0,2)                                16°

                                                            200m             30.91  (+2,2!!)                              13°

                               Elena  Roncada:  200m          29.46  (+2,2!!)                                11°

                                                               kogel           8,50m                                                5°

                               Steffie  Lemmens:  200m            DIS.

                                                                  hoog             1,40m                                          4°         T9

                               Cil  Appeltans:  hoog                1,50m                                   3°                  T4

                               Loes  Vanhove:    800m               2.41.63                             3°

                               Eline  Carlens:  kogel             7,74m                                                 6°

                               Yirthe  Vendrix:  discus               21,56m                             3°

                Sen.:       Ditte  Knaepen:  kogel              8,52m                                              8°         T2

                                                           discus              28,09m                                           6°

                               Bo  Paps:  800m          2.29.18                                               2°                    T7

H.:          Cad.:      Lukas  Struys:  400m         58.19                                           3°                    T10

                                                          ver             5,09m  (+5,3!!)/5,01m  (+1,9)    1°

                               Daan  Lemmens:  ver            4,31m  (+0,4)                                     6°

                                                                speer        25,68m                                                9°

                Sch.:       Tijs  Vervalle:  1500m      4.38.02                                                  6°

                               Alexander  Macours:  speer              28,32m                                   6°

                Jun.:       Cedric  Mesotten:  400m             50.81                          1°

                               Yarne  Knuysen:  400m             56.35                                  3°

                               Finn  Ballet:  5.000m            15.13.60                            1°                           T1  +  CLUBRECORD

                               Kobe  Danckaert:  speer            44,90m                        1°                           T2

                Sen.:       Colin  Jacobs:  speer                 35,48m                                  3°

                               Humberto  Jacobs:  speer 800g        30,79m                                   6°  Sen.

                               Edouard  Pelgrims:  1500m           5.51.53                                   12°  Sen.

 

24-4:         HEUSDEN:   MOEV-wedstrijd:

D.:          Min.:      Etoilia  Gorrens:  ver               4,83m

                                                               kogel           13,15m                                           T1

                               Kaat  Gijbels:  100m          14.87  (+1,1)                                        T3

                                                         hoog           1,35m

                               Elise  Dewarier :  100m       14.88  (+2,9!!)                                  T4

                                                                ver            3,49m

                               Line  Nicolaij:  800m        2.53.58

                                                          kogel         8,30m

                Cad.:      Margot  Geladé:  100m r.          13.54  (+1,7)

                                                                        f.           13.58  (+1,7)

                                                               ver:                 4,36m  (  ?  )

                               Joëlle  M’Vuemba:  100m                14.73  (+1,7)

                Sch.:       Steffie  Lemmens:  ver            4,47m

                               Eliane  M’Vuemba:  100m               14.07  (+0,4)

H.:          Min.:      Giel  Devos:  800m            2.46.18

                                                       hoog             1,40m

                Cad. :     Daan  Lemmens :  100m r.                13.68  (-0,4)

                                                                          f.               13.83  (-1,8)

                                                                 ver:                     4,64m  (  ?  )

                               Tobias  Claesen:  ver:               4,09m  (  ?  )

                                                               kogel3           9,37m                                            T4

                Sch.:       Rex  Emobo:  100m           11.64  (+0,3)

                Jun.:       Cedric  Mesotten:  100m          11.29  (+3,2!!)

 

27-4:         LANAKEN:   Beker  van Vlaanderen  Pup./Min.  meisjes:

D.:          Pup.:      Febe  Bollen:  60m               9.15

                                                        1.000m         3.34.14

                               Sam  Luyck:  60m           10.11

                                                       60m H.      13.70                                                       T5

                               Janne-Lien  Bex:  60m           10.20

                                                                ver              2,84m

                               Camille  Pirard:  60m           10.24

                                                            60m H.      13.68                                                  T4

                               Nore  Hulsmans :  60m            10.49

                                                               60m H.      14.82                                              T10

                                Lea  Claesen:  60m H.        12.82                                                     T3

                                                        hoog            1,10m

                               Isa  Roux :  60m H.        15.17

                                                    hoog            0,90m

                               Lieke  Vandendaele:   kogel               4,47m

                                                                      vortex              22,02m 

                               Margaux  Aerts:  ver            2,83m

                                                               vortex      16,53m 

                               4 x 60m :  Isa Roux – Janne-Lien Bex –

                                                  Lea Claesen – Febe Bollen                            37.90

 

                                                 Nore Hulsmans – Sam Luyck –

                                                 Margaux Aerts – Camille Pirard                   40.31

                               Totaal:   7° plaats met  51 p.

                Min.:      Mara  Claesen:  80m            11.88

                                                           150m          22.94

                               Elise  Dewarier:  80m              11.97

                                                             ver                 3,50m

                               Etoilia  Gorrens:    300m            43.47                                           CLUBRECORD

                                                                 speer             37,23m                                       CLUBRECORD

                               Kiki  De Ridder: 1.000m         3.42.60

                               Kaat  Gijbels:  60m H.          11.24                                                 T5

                                                         hoog              1,38m

                               Line  Nicolaij:  kogel               8,40m

                                                          speer                20,42m

                               Anke  Nicolaij:  speer                  9,85m

                                                           ver                      2,80m

                               4 x 80m :  Line Nicolaij – Kaat Gijbels –

                                                  Mara Claesen – Etoilia Gorrens              45.29         T7

                               Totaal:   6° plaats met  61 p.

H.:          Pup.:      Jayden  Adamczak :  60m           8.71                                            T4

                                                                    kogel         8,58m

                               Marcel  Janssens:  60m          10.63

                                                               vortex       17,31m                                            T8

                               Dries  Moonen:  60m H.            11.67                                           T2

                                                           1.000m            3.46.53

                               Louis  Robyns:  hoog            1,00m

                                                           ver                3,32m

                               4 x 60m :  Louis Robyns – Marcel Janssens –

                                                  Dries Moonen – Jayden Adamczak               36.51

                               Totaal:  6° plaats met  54 p.

                Min.:      Arven  Vanderstraeten:  80m                 11.57

                                                                        150m               23.31

                               Robin  Vrancken:  80m                     12.06

                                                                 300m                  50.56

                               Axl  Jooken:  ver              3,95m

                                                       1.000m       3.24.64

                               Arthur  Van Tornout:  80m H.          16.96                                   T4

                                                                       hoog               1,20m

                               Finn  Schapmans:  ver                       3,38m

                                                                  kogel                  5,47m

                               Rube  Luyck:  ver               3,04m

                                                        speer            15,10m                                                

                               4 x 80m :  Rube Luyck – Axl Jooken –

                                                 Arthur Van Tornout – Arven Vanderstraeten        48.10

                               Totaal:  9° plaats met  37 p.

Meisjes + Jongens:   eindstand:      8°  plaats  met  203 p.

 

28-4:         GENT:   Beker van Vlaanderen  Cad./Sch.    Afdeling   2 B:

D.:          Cad.:      100m:              3.  Margot  Geladé                  13.85 (-2,8)

                200m:              6.  Paulien  Claes                    30.37 (-5,7)

                400m:              9.  Josephine  Sergeant           1.18.46

                800m:              7.  Matthea  Aerts                   2.44.05

                1500m:            3.  Lauren  Stoffels                 5.35.99

                300m H.:         4.  Paulien  Claes                     52.00

                Hoog:             11.  Magali  Knapen                 1,20m

                Ver:                  9.  Margot  Geladé                  4,40m (+3,7!!)

                Kogel:            10.  Josephine  Sergeant           6,51m

                Discus:             2.  Matthea  Aerts                   23,02m

                Speer:             12.  Magali  Knapen                 8,89m

                4 x 100m:        8.  Josephine Sergeant – Matthea Aerts –

                               Paulien Claes – Margot Geladé          57.26

                               Totaal:        9° plaats  met   72 p

                Sch.:       100m:              9.  Eliane  M’Vuemba           13.83 (-1,6)

                200m:            10.  Zoë  Jooken                       30.52 (-4,2)          

                400m:              9.  Steffie  Lemmens              1.07.88

                800m:            11.  Hanne  Gijbels                    3.12.12

                1500m:            9.  Loes  Vanhove                  6.04.07 

                400m H.:         5.  Cil  Appeltans                    1.14.12                                  T8                                                                                                                                                                                                            

                Hoog:               6.  Steffie  Lemmens              1,40m                                    T9

                Ver:                  9.  Elena  Roncada    4,82m (+3,1!!) / 4,69m (+1,4)

                Kogel:              7.  Eline  Carlens                     8,28m

                Discus:             8.  Eline  Carlens                     15,32m

                Speer:               2.  Elena  Roncada                 30,93m

                4 x 100m:        7.  Zoë Jooken – Steffie Lemmens –

                               Lise Jordens – Eliane M’Vuemba      53.37                 T3

                               Totaal:      11° plaats  met   64 p

 

H.:          Cad.:      100m:              5.  Roberto  Schuitman          13.59  (-3,2)

                200m:              9.  Thomas  Nulens                 30.36  (-4,7)                        

                400m:                   --------------------------

                800m:              4.  Roberto  Schuitman          2.24.24

                1500m:            2.  Jappe  De Ridder               4.51.65

                300m H:           2.  Jappe  De Ridder               48.61

                Hoog:               6.  Daan  Lemmens                 1,40m

                Ver:                       -------------------------

                Kogel:              4.  Kenneth  Baerts                 11,13m

                Discus:             3.  Kenneth  Baerts                 35,66m

                Speer:               6.  Daan  Lemmens                 26,51m

                               4 x 100m:        7. Daan Lemmens – Thomas Nulens –

                                               Jappe De Ridder – Roberto Schuitman          53.71

                               Totaal:        7° plaats  met   81,5 p

                Sch.:       100m:              4.  Rex  Emobo                        11.93  (-2,6)

                               200m:              3.  Yoran  Knuysen                 23.76  (-2,2)

                               400m:              9.  Rex  Emobo                       1.00.75   

                800m:              6.  Arthur  Swinnen                 2.25.36

                1500m:            5.  Tijs  Vervalle                      4.41.18

                400m H.:              ------------------------

                Hoog:               8.  Alexander  Macours         1,50m

                Ver:                       -------------------------

                Kogel:              7.  Jonay  Bodeux                   8,37m

                Discus:             8.  Jonay  Bodeux                   19,39m

                Speer:               5.  Alexander  Macours         33,59m

                               4 x 100m:             ------------------------

                               Totaal:           10° plaats  met   62 p

Meisjes + Jongens   totaal:     9° plaats met   279,5 p

 

28-4:         BRUSSEL:

D.:          Min.:      Etoilia  Gorrens:  60m H.                  9.51                                       CLUBRECORD

                                                               150m                   19.91                                     CLUBRECORD

                                                               speer                    36,19m

 

1-5:           HEUSDEN:

H.:          Min.:      Giel  Devos:  80m H.         15.75                                                     T3

                                                       1.000m        3.31.41

                                                       hoog            1,41m

 

1-5:           HERENTALS:

D.:          Sen.:       Jet  Driesen:  3.000m              10.09.66                                         CLUBRECORD

                W35:      Ditte  Knaepen:  hamer            42,00m

H.:          Jun.:       Finn  Ballet:  3.000m            8.48.84                                              T2

                               Kobe  Danckaert:  speer             48,86m                                       T2

                                                                 hamer           35,69m

                M35:      Tim  Kielemoes:  800m          2.07.41                                            T2

 

3-5:           TESSENDERLO:

H.:          M65:      Humberto  Jacobs:  hinkstap            8,69m  (-0,5)

                                                                   hamer 5            26,76m                                 T2

 

4-5:           ALKEN:

D.:          Pup:       Lea  Claesen:  60m             9.86

                                                        hoog            1,11m

                                                        ver                2,71m

                                                        1.000m       3.56.52

                               Janne-Fien  Bex:  60m              10.24

                                                               discus           8,95m

                                                               ver                3,00m

                                                               1.000m        4.16.56

                               Sam  Luyck:  60m              10.46

                                                       hoog             0,95m

                               Aurora  Scholts:  60m             11.69

                                                             ver               2,57m

                                                             1.000m       4.16.79

                               Isa  Roux:  hoog         1,00m

                                                   ver             2,35m

                                                   kogel         5,43m

                                                  discus        9,71m

                               Margaux  Aerts:   discus           11,13m

                                                               ver                3,02m

                                                               1.000m        4.02.86

D.:          Min.:      Etoilia  Gorrens: 80m                        11.10

                                                            150m H.                21.36                     CLUBRECORD

                                                            hoog                     1,40m

                                                            kogel                     12,51m                 

                               Mara  Claesen: 80m              12.17

                                                          hoog             1,25m

                                                          discus           17,57m

                                                          300m           52.00

                               Kaat  Gijbels: 80m             12.21

                                                       150m H.       25.55                                     T2

                                                        hoog            1,30m

                               Line  Nicolaij:  300m           52.70

                                                          hoog             1,20m

                                                          discus           17,86m

                                                          kogel            8,97m

H.:          Pup.:      Jayden  Adamczak :  60m                     8.89

                                                                     ver                        4,07m

                                                                    kogel                   7,45m

                                                                     discus                   18,25m

                               Louis  Robyns:  60m               9.99

                                                           ver                 3,20m

                                                           kogel            5,80m

                                                           1.000m         3.40.45

                               Marcel  Janssens:  60m             10.25

                                                               ver                2,86m

                               Warre  Hechtermans:  ver                3,20m

                                                                     discus           11,09m

                                                                     1.000m        4.06.44

                Min.:      Robin  Vrancken:  80m            12.28

                                                                 300m          54.26

                               Jules  Roux:  80m               12.63

                                                      300m             55.62

                                                      ver                 3,32m

                               Finn  Schapmans :  80m              14.26

                                                                 300m            57.64

                                                                  discus           13,88m

                                                                  kogel            4,82m

                               Giel  Devos:  300m            48.04

                                                       kogel             9,22m

                                                       ver               4,23m

                                                       discus           23,52m

                               Axl  Jooken:  300m        49.72

                                                       ver            4,03m

                               Rube  Luyck:   ver            2,69m

                                                         discus        13,98m

 

4-5:           AALST:   Kampioenschap van Vlaanderen   meerkampen:

H.:          M65:      Edouard  Pelgrims:  ver                     3,79m  (-1,0)

                                                                   speer 600         22,39m

                                                                   200m                 33.14  (+0,1)

                                                                   discus 1             19,78m

                                                                   1500m              5.59.59

                                                                   5-kamp             2.297 p                  2° pl.

 

4-5:           TIENEN:

H.:          Sen.:       Colin  Jacobs:  discus         24,43m

                M65:      Humberto  Jacobs:  discus 1             30,57m

 

8-5:           LEUVEN:   Belgische kampioenschappen   10.000m

D.:          Sen.:       Jet  Driesen:  10.000m            35.30.22                          5°  pl.          CLUBRECORD

H.:          M65:      Marc  Hiemeleers:  10.000m                42.24.01          4°  pl.

 

9-5:           STEKENE:

H.:          Pup.:      Jayden  Adamczak :  60m                     8.70                                  T4

                                                                     ver                        4,16m

                                                                    kogel                   8,14m

                                                                     vortex                  43,51m

 

9-5:           DUFFEL:

D.            W35:      Ditte  Knaepen:  speer               27,28m

 

12-5:         HEIST-OP-DEN-BERG:   Beker  van Vlaanderen  A.C.     Landelijke 2 B. :

D.:          100m:              7.  Margot  Geladé (Cad)       13.21  (+1,6)         T9

                200m:            11.  Nele  Mommen  (W35)     29.30  (+0,5)         T2

                400m:              5.  Steffie  Lemmens  (Sch)   66.10

                800m:            10.  Lauren  Stoffels  (Cad)     3.45.00 

                1500m:         11.  Loes  Vanhove (Sch)         5.41.12                                                                                        

                3.000m:           7.  Bo  Paps  (Sen)                   11.25.43                T3

                400m H.           7.  Cil  Appeltans  (Sch)         1.15.24

                Hoog:              5.  Cil  Appeltans (Sch)          1,50m                    T4

                Ver:                10.  Elena  Roncada  (Sch)      4,87m  (+1,5)

                Kogel:            12.  Liese  Verheggen  (Jun)    6,31m

                Discus:             3.  Ditte  Knaepen (W35)       30,29m                  T1     CLUBRECORD

                Speer:              4.  Ditte  Knaepen (W35)       26,28m

                4 x 100m:        7.  Margot Geladé – Nele Mommen –

                                                Elena Roncada – Steffie Lemmens                53.06

                Totaal:       8° plaats  met   70 p

 

H.:          100m:              4.  Rex  Emobo  (Sch)             11.52  (+1,0)        T9

                200m:                   Yoran  Knuysen

                400m:              1.  Cedric  Mesotten (Jun)      50.06

                800m:            10.  Jappe  De Ridder (Cad)    2.16.34

                1500m:           2.  Finn  Ballet (Jun)               4.05.51                  T2

                3.000m:           8.  Tijs  Vervalle (Sch)           10.07.35

                5.000m:           7.  Tim  Kielemoes  (M35)    17.30.70

                400m H.:       11.  Jan  Convents  (Jun)          1.26.69                  T7

                Hoog:            10.  Roberto  Schuitman (Cad) 1,40m

                Ver:                  5.  Elias  Roncada  (Jun)        6,05m (+1,0)

                Kogel:              3.  Patrick  Mesotten (M55)  10,82m                                 CLUBRECORD

                Discus:             3.  Patrick  Mesotten (M55)  34,61m                                 CLUBRECORD

                Speer:              7.  Kobe  Danckaert (Jun)      44,25m

                4 x 100m:        4.  Rex Emobo – Elias Roncada –

                                                Yoran Knuysen – Cedric Mesotten                      43.69             T3

                4 x 400m Mixed:       10.  Yarne  Knuysen – Loes Vanhove–

                                                               Cedric Mesotten – Cil Appeltans           4.05.74          T2

                Totaal:      3° plaats  met   100 p

Eindstand   D + H:              7° plaats  met   170 p

 

78 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page