top of page

18/06/2023 Stratenlopers in Actie

Bijgewerkt op: 22 jul. 2023

Niet alleen onze pisteatleten zijn goed bezig. Ook onze stratenlopers blijven in actie

Hier weer de recenste uitslagen en een deel actiefotos van Marc Nelissen hobbyfotograaf


21/5 : Bokkenrijdersrun – Wellen

Kinderlopen 48dln

Vandereyken Mathias (200m)

Aerts Margaux (600m)

4,9km 174dln

12 Driesen Jet 17.37 (V35- : 1/16)

44 Driesen Dimitri 20.27 (M45+ : 13/26)

45 Stoffels Lauren 20.34 (V35- : 3/16)

73 Vrancken Robin 23.38 (M35- : 22/36)

96 Uitdebroeks Anja 27.34 (V45+ : 6/17)

149 Ver Eecken Rudi 33.08 (M65+ : 5/7)

9,8km 131dln

45 Hiemeleers Marc 42.28 (M65+ : 1/9)

52 Van den Bussche Ruben 44.24 (M35- : 17/30)

56 Redant Tom 45.10 (M35+ : 16/24)

81 Sceurs Sander 50.48 (M35- : 23/30)

89 Philippaerts Greta 52.27 (V55+ : 5/7)

93 Govaerts Kris 52.58 (M65+ : 6/9)

95 Van Zand Maja 53.55 (V65 + : 1/1)

114 Polders Jos 59.22 (M65+ : 7/9)

27/5 : Boekt loopt – Boekt Zolder

5km 189dln

67 Polders Jos 26.43 (Man : 61/124)

10km 163dln

36 Hiemeleers Marc 43.38 (Man : 34/118)

113 Philippaerts Greta 55.49 (Dam : 21/45)

28/5 : Samaria run – Omalos (Gr)

21,6km 107dln

58 Van den Broeck Raf 3u29..23 (M60+ : 4/10)

28/5 : 20km van Brussel – Brussel

20km 36722dln

3162 Van den Bussche Ruben 1u34.10 (Seh : 1689/10058)

3977 Redant Tom 1u36.33 (Seh : 2067/10058)

3/6 : Burchtloop – Brustem

5km 146dln

19 Stoffels Lauren 20.52 (V35-: 2/29)

37 Lenaers Gert 22.22 (M45+ : 7/10)

10km 115dln

5 Ruymen Wouter 36.58 (M35- : 2/19)

12 Aerts Sam 37.59 (M45+ : 3/18)

30 Hiemeleers Marc 44.24 (M65+ : 1/7)

64 Govaerts Kris 52.48 (M65+ : 3/7)

72 Van Zand Maja 54.40 (W65+ : 1/1)

73 Polders Jos 54.42 (M65+ : 4/7)

4/6 : Machis Farangiou – Kandanos (Gr)

7,5km 160dln

19 Van den Broeck Raf 33.28 (M70+ : 1/7)

4/6 : Crêtes Faillaisiennes – Fallais

5km 94 dln

93 Stryckers Lieve 44.40 (StF : 36/36)

12km 152dln

83 Huybrechts Stefaan 1u04.21 (V2 : 20/32)

99 Govaerts Kris 1u09.02 (V4 :2/4)

104 Van Zand Maja 1u09.38 (A3 : 1/3)

9/6 : Weginight – Wégimont

4,5km 149dln

31 Vrancken Robin 21.57 (Esp garcons : 23/55)

9/6 : 3 Dorpenjogging – Buvingen

5,65km 75dln

48 Aerts Matthea 34.53 (StCF : 4/8)

10,59km 129dln

7 Aerts Sam 41.00 (V1 : 3/23)

44 Stijnen David 49.33 (V1 : 14/23)

47 Liefsoens Jeroen 50.25 (V1 : 15/23)

77 Govaerts Kris 56.20 (V4 : 3/7)

97 Van Zand Maja 59.52 (A3 : 1/4

112 Philippaerts Greta 1u04.09 (A2 : 3/4)

115 Manshoven Rene 1u05.13 (V3 : 14/17)

11/6 : Venizelius Dromos – Chania (Gr)

9km 148dln

25 Van den Broeck Raf 41.08 (M60+ : 1/15)

12/6 : Stratenloop Terkoest kermis – Terkoes Alken

5km 125dln

13 Driesen Jet 19.10 (V35- : 1/14)

15 De Ridder Jappe 19.28 (M35- : 3/25)

23 Driesen Dimitri 20.57 (M45+ : 6/13)

35 Lenaers Gert 22.00 (M45+ : 7/13)

63 Struys Lukas 27.20 (M35- : 14/25)

87 Manshoven Rene 30.14 (M65+ : 5/7)

10km 122dln

8 Ruymen Wouter 37.04 (M35- : 3/27)

44 Hiemeleers Marc 45.24 (M65+ : 1/6)

73 Screurs Sander 51.09 (M35- : 22/27

85 Govaerts Kris 52.53 (M65+ : 2/6)

94 Philippaerts Greta 55.22 (V55+ : 5/5)

96 Van Zand Maja 55.36 (V65+ : 1/1)

106 Polders Jos 58.51 (M65+ : 4/6)

Met dank aan Mark Nelissen voor de toelating zijn foto's te mogen gebruiken



82 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page