top of page

14/06/2023 officiele prestaties

Bijgewerkt op: 25 jun. 2023

Elk jaar worden we als club gezegend met 2 uitzonderlijke documenten.

De top 10 aller tijden en het prestatieboekje. Deze worden reeds opgestelt vanaf het onstaan van onze club. Veel werk en tijd wordt er gestoken in het opstellen en bijhouden van de prestaties van onze clubleden. Robert Beckers is degene die dit voor ons bijhoud. Natuurlijk wilt hij dit ook zo volledig mogelijk bijhouden. Kijken jullie na of jullie prestaties erbij staan allemaal !! Prestaties tot en met 31 mei, Indien dat makkelijker werkt is er een downloadbaar docment om dit te doen,

Achter sommige prestaties ziet u soms T1-T2-T3 ... dit wilt zeggen dat die prestatie de zoveelste prestatie van de club is op die proef in die categorie (T1 is natuurlijk clubrecord)







Robert Beckers



Robert,Beckers alle pisteprestaties 2023
.doc
Download DOC • 118KB

Hebben we iets gemist vul dit formulier in





Piste 2023

11-3: SINT-NIKLAAS:

H.: Sch.: Kobe Danckaert: discus 33,29m

speer 45,45m T3

Sen.: Colin Jacobs: speer 32,88m

M65: Humberto Jacobs: speer 600g 28,39m T1 CLUBRECORD

gewicht 9,08 11,61m T1 CLUBRECORD

19-3: MECHELEN:

D.: Sch.: Yirthe Vendrix: hamer 17,88m T6

Sen.: Ditte Knaepen: hamer 42,38m

gewicht 13,96m T1 CLUBRECORD

H.: Sen.: Colin Jacobs: speer 32,93m

Denzell Mgbokwere: hamer 24,71m

gewicht 9,06m T3

M65: Humberto Jacobs: speer 600g 28,93m T1 CLUBRECORD

1-4: KESSEL-LO:

H.: Pup.: Jayden Adamczak: 60m 9.46

ver 3,35m

2-4: PELT:

D.: Pup.: Anke Nicolaij: 60m 10.77

ver 3,05m

discus 9,46m

Min.: Line Nicolaij: 300m 56.17

kogel 7,30m

discus 15,50m

8-4: BREE:

D.: Cad.: Matthea Aerts: ver 4,13m (+1,8)

discus 18,72m

10-4: DIEPENBEEK:

D.: Cad.: Phebe Nicolaij: hoog 1,40m

ver 4,29m (+5,4!!)/4,13m (+1,6)

speer 27,55m

Sch.: Eline Carlens: 100m 14.62 (-1,3)

kogel 7,61m

speer 14,65m T8

Sen.: Esther Vandersteen: speer 25,65m

H.: Cad.: Joren Vanclee: 100m 12.22 (-0,7) T9

200m 25.52 (+0,9)

Sen.: Colin Jacobs: speer 38,10m

M65: Humberto Jacobs: speer 800g 30,99m T1 CLUBRECORD

15-4: HAACHT:

D.: Cad.: Phebe Nicolaij: 80m H. 14.50 (+1,4)

ver 4,16m (-3,8)

16-4: GENK:

H.: Pup.: Jayden Adamczak: 60m 9.32

kogel 5,65m

vortex 26,54m T1 CLUBRECORD

22-4: SINT-TRUIDEN: Limburgse kampioenschappen vanaf Cad.:

D.: Cad.: Phebe Nicolaij: kogel 8,12m 4°

hoog 1,40m 7°

Matthea Aerts: discus 19,86m 5°

kogel 7,44m 7°

Loes Vanhove: 800m 2.39.14 6°

Cil Appeltans: hoog 1,45m 6° T9

Eliane Mvuemba: 100m r. 13.54 (+3,0!!)

f. 13.65 (+1,9) 7°

Steffie Lemmens: 100m 13.70 (+1,6) 11°

Sch.: Eline Carlens: kogel 8,18m 4°

Sen.: Ditte Knaepen: discus 27,17m 5°

kogel 7,61m 8°

Lies Brugghe: 100m 13.90 (+3,6!!) 6°

H.: Cad.: Jappe De Ridder: 1500m 4.51.31 3°

Sch.: Yoran Knuysen: ver 6,65m (+4,9!!)/6,22m (+0,4) 1° T7

Kobe Danckaert: speer 50,23m 1° T2

Finn Ballet: 1500m 4.14.02 2°

Sen.: Colin Jacobs: speer 37,40m 2°

23-4: SINT-TRUIDEN: Limburgse kampioenschappen vanaf Cad.:

D.: Cad.: Phebe Nicolaij: speer 27,21m 1°

ver 4,57m (+0,9) 6°

Cil Appeltans: 300m H. 50.00 3° T5

Lauren Stoffels: 1500m 5.24.50 5°

Loes Vanhove: 1500m 5.43.30 7°

Steffie Lemmens: ver 4,47m (+0,7) 7°

Sch.: Elena Roncada: speer 28,92m 3° T2

ver 4,50m (+1,0) 6°

Eline Carlens: speer 20,22m 6° T6

Sen.: Jet Driesen: 3.000m 10.37.22 2° T2

Ditte Knaepen: speer 25,45m 4°

Yenthe Vendrix: ver 4,58m (+1,9) 5° T8

H.: Cad.: Rex Emobo: 100m 11.85 (+2,1!!) 3°

Joren Vanclee: 200m 25.12 (-0,3) 4° T9

100m 11.97 (+2,1!!) 5°

Alexander Macours: hoog 1,40m 4°

Jappe De Ridder: 800m 2.22.66 5°

Sch.: Kobe Danckaert: discus 35,60m 4° T5

Jun.: Cedric Mesotten: 100m 11.15 (+3,4!!) 1°

200m 22.77 (-0,1) 2° T3

Elias Roncada: 100m 11.28 (+3,4!!) 2°

Yarne Knuysen: 100m 11.72 (+3,4!!) 5°

Jan Convents: 100m 13.74 (+3,4!!) 7°

Sen.: Benjamien Mathijs: 100m r. 11.53 (+2,3!!)

f. 11.71 (+0,8) 3°

Denzell Mgbokwere: 100m r. 12.44 (+2,3!!) 9°

26-4: HEUSDEN: provinciale MOEV-wedstrijd:

D.: Cad.: Margot Geladé: 100m r. 13.52 (+2,0)

f. 13.74 (-0,2)

ver 3,86m (-2,3)

Steffie Lemmens: 100m 13.82 (-0,2)

ver 4,26m (+0,4)

Zoë Jooken: 100m 14.04 (+1,2)

Amélie Macours: 800m 2.57.24

Phebe Nicolaij: hoog 1,40m

ver 4,10m (-2,0)

H.: Min.: Daan Lemmens: 100m r. 14.66 (+1,1) T6

f. 15.65 (-0,1)

ver 4,02m (+0,7)

Cad.: Rex Emobo: 100m 11.86 (+1,4) T5

Joren Vanclee: 100m 12.08 (+1,4) T6

Jonay Bodeux: 100m 12.65 (+1,4)

ver 5,00m (+0,7)

Alexander Macours: 800m 2.35.84

ver 4,88m (+2,5!!) / 4,68m (+0,6)

Elias Sergeant: 1500m 4.52.48

4 x 100m: Joren Vanclee – Elias Sergeant –

Alexander Macours – Rex Emobo 50.44 T5

Jun.: Cedric Mesotten: 100m 11.22 (+1,4) T3

29-4: EEKLO:

H.: M50: Patrick Mesotten: hamer 6kg 31,94m T2

gewicht 11,3kg 11,39m

M70: Hugo Biets: kogel 4kg 7,20m

discus 1kg 24,20m

hamer 4kg 23,95m

29-4: HUIZINGEN: Belgische kampioenschappen 10.000m:

H.: Marc Hiemeleers: 10.000m 41.13.32 2° M65

30-4: TIENEN:

D.: Cad.: Matthea Aerts: 400m 1.13.05

ver 3,75m (+1,5)

1-5: HEUSDEN:

H.: Min.: Daan Lemmens: 80m 12.40

hoog 1,25m

1-5: HAACHT:

H.: Min.: Giel Devos: hoog 1,25m

speer 30,49m

1-5: HERENTALS:

D.: Sen.: Jet Driesen: 3.000m 10.36.03 T2

H.: Sch.: Finn Ballet: 3.000m 8.57.69 T1 CLUBRECORD

1-5: HANNUIT:

D.: Min.: Line Nicolaij: 80m 12.71

hoog 1,20m

kogel 7,87m

speer 15,94m

1.000m 3.46.16

6-5: ALKEN:

D.: Pup.: Mara Claesen: 60m 9.26

1.000m 3.41.31

60m H. 12.30 T1 CLUBRECORD

Anke Nicolaij: 60m 10.44

60m H. 14.17

kogel 5,11m

vortex 23,25m T1 CLUBRECORD

Lieke Vandendaele: 60m 11.70

ver 2,67m

kogel 4,00m

vortex 13,30m T3

Margaux Aerts: 1.000m 4.22.12

ver 2,87m

kogel 4,26m

vortex 14,57m T2

4 x 60m: Mara Claesen – Margot Steegmans –

Margaux Aerts – Anke Nicolaij 39.94

Min.: Margot Geladé: 150m 21.44

60m H. 10.70 T2

ver 4,23m

speer 12,65m

Line Nicolaij: 60m H. 11.53 T4

ver 3,57m

kogel 7,25m

speer 19,56m

Elise Dewarier: 150m 23.44

60m H. 14.59 T7

ver 2,94m

Kiki De Ridder: 1.000m 3.51.65

60m H. 13.10 T6

ver 3,23m

speer 12,88m

4 x 80m: Margot Geladé – Eline Wijnants –

Line Nicolaij – Elise Dewarier 47.83

H.: Pup.: Jayden Adamczak: 60m 9.08

ver 3,70m

vortex 29,70m T3

Daan Vanrutten: 60m 10.03

1.000m 3.43.12

ver 3,45m

vortex 28,42m T4

Victor Coolen: 60m 10.16

60m H. 16.78

ver 2,98m

vortex 13,91m T7

Finn Schapmans : 60m 11.81

ver 2,73m

kogel 5,30m

vortex 19,19m T6

Louis Robyns: 60m 10.20

1.000m 3.48.86

60m H. 15.06 T7

vortex 22,50m T5

Arthur Macours : 1.000m 3.28.42

ver 3,71m

vortex 39,46m T1 CLUBRECORD

Emile Van Tornout: 60m H. 14.44 T6

kogel 5,96m

vortex 34,31m T2

4 x 60m: Jayden Adamczak – Louis Robyns –

Daan Vanrutten – Arthur Macours  38.30

Min.: Lukas Struys: 150m 20.89 T9

ver 4,25m

kogel 7,70m

speer 19,56m

Giel Devos: 150m 21.29

ver 4,23m

speer 26,46m

Arven Vanderstraeten: 150m 22.10

Daan Lemmens: 150m 22.69

ver 4,03m

speer 25,25m

Axl Jooken: 1.000m 3.41.90

ver 3,67m

kogel 5,05m

Nicolas Van Tornout: ver 3,97m

speer 18,54m

Arthur Van Tornout: ver 3,55m

kogel 6,50m

speer 14,42m

4 x 80m: Lukas Struys – Axl Jooken –

Daan Lemmens – Arven Vanderstraeten 46.11

7-5: HECHTEL:

H.: Min.: Giel Devos: 80m 11.55

speer 30,34m

7-5: MECHELEN: Beker van Vlaanderen A.C. Landelijke 2 B. :

D.: 100m: 8. Lies Brugghe (Sen) 14.25 (-0,4)

200m: 5. Norah Augustinas (Jun) 27.16 (+0,5) T4

400m: 8. Nele Mommen (W35) 68.52 T1 CLUBRECORD

800m: 4. Jet Driesen (Sen) 2.27.03 T5

1500m: 9. Loes Vanhove (Cad) 5.49.11

3.000m: 3. Jet Driesen (Sen) 10.28.42 T2

400m H. -------------------------

Hoog: 3. Cil Appeltans (Cad) 1,50m T4

Ver: 9. Yenthe Vendrix (Sen) 4,41m (+0,2)

Kogel: 8. Tina Smets (W40) 7,54m

Discus: 5. Ditte Knaepen (Sen) 28,17m T6

Speer: 2. Ditte Knaepen (Sen) 27,03m

4 x 100m: 5. Lies Brugghe – Norah Augustinas –

Eliane M’Vuemba – Steffie Lemmens 52.22 T9

Totaal: 6° plaats met 87 p

H.: 100m: 4. Yarne Knuysen (Jun) 11.82 (-0,5) (T11)

200m: 2. Elias Roncada (Jun) 22.95 (+0,2) T5

400m: 1. Cedric Mesotten (Jun) 49.59 T1 CLUBRECORD

800m: 11. Jappe De Ridder (Cad) 2.23.12

1500m: 5. Finn Ballet (Sch) 4.05.62 T1 CLUBRECORD

3.000m: 8. Finn Ballet (Sch) 10.24.33

5.000m: 11. Sander Screurs (Sen) 23.15.10

400m H.: 2. Benjamien Mathijs (Sen) 60.86

Hoog: 10. Ruben Vanhelmont (Sen) 1,60m

Ver: 2. Yoran Knuysen (Sch) 6,62m (-0,1) T3

Kogel: 5. Patrick Mesotten (M50) 10,03m

Discus: 6. Olivier Maes (Sen) 28,92m

Speer: 8. Colin Jacobs (Sen) 35,32m

4 x 100m: 3. Yarne Knuysen – Elias Roncada –

Yoran Knuysen – Cedric Mesotten 43.56 T2

4 x 400m Mixed: 8. Benjamien Mathijs – Cil Appeltans –

Ruben Vanhelmont – Loes Vanhove 4.03.72 T1 CLUBRECORD

Totaal: 5° plaats met 110 p

Eindstand D + H: 6° plaats met 197 p

13-5: MOL: Beker van Vlaanderen Pup./Min. meisjes:

D.: Pup.: Lore Bollen: 60m 9.55

kogel 4, 63m

Febe Bollen: 60m 9.41

1.000m 3.49.11

Mara Claesen: 1.000m 3.48.17

hoog 1,10m

Anke Nicolaij: 60m H. 14.20

kogel 5,52m

Margot Steegmans: 60m H. 14.48 T6

ver 2,57m

Lieke Vandendaele: ver 2,87m

vortex 19,58m T2

Margaux Aerts: ver 2,68m

vortex 14,74m T3

4 x 60m : Anke Nicolaij – Margot Steegmans –

Margaux Aerts – Mara Claesen 38.87

Totaal: 5° plaats met 55,5 p.

Min.: Elise Dewarier: 80m 12.50

hoog 1,10m

Kaat Gijbels: 80m 12.99

60m H. 13.17 T5

Maren De Caluwé: 80m 14.44

60m H. 15.18 T6

Margot Geladé: 150m 20.99 T6

60m H. 10.73

Eline Wijnants: 300m 52.06

ver 3,41m

Kiki De Ridder: 1.000m 4.01.44

ver 3,17m

Line Nicolaij: kogel 8,33m

speer 17,36m

4 x 80m : Elise Dewarier – Eline Wijnants –

Line Nicolaij – Margot Geladé 46.64

Totaal: 8° plaats met 60 p.

H.: Pup.: Jayden Adamczak : 60m 9.31

ver 3,58m

Arthur Macours: vortex 38,48m

1.000m 3.30.93

Rube Luyck: 60m 10.16

vortex 19,67m T6

Finn Schapmans: 60m 11.80

kogel 6,39m

Victor Coolen: 60m 9.95

vortex 12,19m

Louis Robyns: 60m H. 14.99 T7

1.000m 3.49.17

Robin Vrancken: 1.000m 3.55.09

kogel 4,73m

Emile Van Tornout: 60m H. 14.59

hoog 1,00m

Daan Vanrutten: hoog GP

ver 3,14m

4 x 60m : Jayden Adamczak  – Louis Robyns –

Daan Vanrutten – Arthur Macours 37.20

Totaal: 4° plaats met 63,5 p.

Min.: Matthias Tessens: 80m 13.54

300m 59.58

Arven Vanderstraeten: 80m 11.62

300m 53.11

Nicolas Van Tornout: 80m 12.49

kogel 6,70m

Daan Lemmens: 150m 22.65

hoog 1,30m

Arthur Van Tornout: 150m 24.63

kogel 6,84m

Giel Devos : 1.000m 3.17.38

speer 31,00m

Axl Jooken: 1.000m 3.42.12

ver 3,36m

Lukas Struys: 80m H. DNF

ver 4,33m

4 x 80m : Matthias Tessens – Axl Jooken –

Daan Lemmens – Arven Vanderstraeten 48.30

Totaal: 7° plaats met 70 p.

Meisjes + Jongens: eindstand: 7° plaats met 249 p.

14_5: BORNEM: Beker van Vlaanderen Cad./Sch. Afdeling 2 B:

D.: Cad.: 100m: 2. Eliane M’Vuemba 13.38 (-0,2) (T13)

200m: 8. Zoë Jooken 29.19 (+0,4)

400m: 9. Loes Vanhove 1.09.34

800m: 6. Loes Vanhove 2.39.26

1500m: 6. Lauren Stoffels 5.20.58

300m H.: 4. Cil Appeltans 51.11

Hoog: 6. Cil Appeltans 1,45m

Ver: 9. Steffie Lemmens 4,18m (-0,2)

Kogel: 8. Phebe Nicolaij 8,54m

Discus: 8. Matthea Aerts 18,65m

Speer: 2. Phebe Nicolaij 25,79m

4x100m: 2. Zoë Jooken – Steffie Lemmens –

Cil Appeltans – Eliane M’Vuemba 52.96 T8

Totaal: 6° plaats met 85,5 p

Sch.: 100m: 11. Eline Carlens 14.48 (+1,4)

200m: ------------------------

400m: 10. Tine Trekels 1.11.15

800m: 9. Liesl Vandersteen 3.11.01

1500m: ------------------------

400m H.: 4. Tine Trekels 1.20.29

Hoog: ------------------------

Ver: 8. Eline Carlens 4,29m (+1,2)

Kogel: 9. Yirthe Vendrix 7,35m

Discus: 6. Liesl Vandersteen 20,27m

Speer: 4. Yirthe Vendrix 21,36m T5

4x100m: 11. Eline Carlens – Yirthe Vendrix –

Liesl Vandersteen – Tine Trekels 58.04

Totaal: 11° plaats met 45 p

H.: Cad.: 100m: 2. Rex Emobo 11.93 (+1,0)

200m: 3. Joren Vanclee 24.73 (+1,3) T8

400m: 1. Jonay Bodeux 58.19 T10

800m: 6. Roberto Schuitman 2.29.06

1500m: 4. Jappe De Ridder 4.50.31

300m H: 7. Jappe De Ridder 49.99

Hoog: 7. Alexander Macours 1,30m

Ver: 5. Jonay Bodeux 5,08m (+1,2)

Kogel: 6. Kenneth Baerts 7,91m

Discus: 5. Kenneth Baerts 21,69m

Speer: 3. Alexander Macours 29,92m

4 x 100m: 1. Joren Vanclee – Ben Roelens –

Jonay Bodeux – Rex Emobo 48.08 T2

Totaal: 2° plaats met 106,5 p

Sch.: 100m: ------------------------

200m: 4. Yoran Knuysen 23.27 (+2,4!!)

800m: ------------------------

1500m: ------------------------

400m H.: ------------------------

Hoog: ------------------------

Ver: 1. Yoran Knuysen 6,52m (+0,8)

Kogel: ------------------------

Discus: 4. Kobe Danckaert 33,03m

Speer: 1. Kobe Danckaert 47,28m

4 x 100m: ------------------------

Totaal: 12° plaats met 44 p

Meisjes + Jongens totaal: 9° plaats met 281 p

18-5: LEBBEKE:

D.: Pup.: Lore Bollen: 60m 9.48

1.000m 3.49.68

ver 3, 57m

Febe Bollen: 60m 9.43

1.000m 3.52.86

ver 3, 19m

18-5: GENT: Kampioenschap van Vlaanderen A.C.

D.: Sen.: Ditte Knaepen: hamer 40,12m 8°

20-5: ALKEN: met Limburgse kampioenschappen hamerslingeren:

D.: Cad.: Eliane M’Vuemba: 100m 13.47 (-1,5)

Steffie Lemmens: 100m 13.89 (+0,4)

ver 4,21m (+0,3)

Zoë Jooken: 100m 13.96 (+0,4)

Phebe Nicolaij: 100m 14.24 (-1,0)

ver 4,34m (+0,6)

kogel 8,95m

Adana Schuitman: 100m 14.47 (-1,0)

400m 1.09.09

discus 19,32m

Matthea Aerts: ver 4,19m (+0,4)

kogel 7,71m

discus 19,37m

hamer 22,58m 2°

Olymp. estaf.: Amélie Macours – Matthea Aerts –

Phebe Nicolaij – Zoë Jooken 5.15.88 T6

Sch.: Eline Carlens: 100m 14.36 (+0,6)

kogel 7,82m

discus 19,80m

Elena Roncada: ver 4,47m (+0,9)

kogel 7,54m

Yirthe Vendrix: kogel 7,06m

discus 17,52m

hamer 27,56m 1° T3

Liesl Vandersteen: kogel 6,67m

discus 21,38m

hamer 21,81m 3° T6

Jun. : Norah Augustinas: 100m 13.29 (+0,6) T4

Liese Verheggen: 100m 15.12 (+0,6)

400m 1.13.59

Sen.: Ditte Knaepen: kogel 8,41m

discus 28,50m T6

hamer 43,06m 1°

Faidra Theunissen: kogel 8,14m

discus 21,76m

hamer 32,94m 3° T2

W40: Tina Smets: hamer 20,16m 1°

Olymp. estaf.: Greta Philippaerts (55) – Charlotte Bevernage (40) –

Bea Strouwen (55) – Maja Van Zand (65) 6.30.60 T9

W55: Bea Strouwen: 3.000m 15.41.34

W65: Maja Van Zand: 3.000m 15.19.79

Gemengd: Olymp. estaf.: Loes Vanhove (Cad) – Adana Schuitman (Cad) –

Liesl Vandersteen (Sch) – Hanne Gijbels (Cad) 5.04.36 T6

H.: Cad.: Jonay Bodeux: 100m 12.41 (-0,8)

ver 4,76m (+0,6)

Jappe De Ridder: 100m 13.88 (-0,8)

1500m 4.55.78

ver 4,27m (+1,4)

Arthur Swinnen: 400m 59.44

Roberto Schuitman: 400m 1.02.04

ver 4,33m (+2,6!!) / 4,26m (-0,3)

Elias Sergeant: 400m 1.02.51

Alexander Macours: 400m 1.02.51

ver 4,63m (-1,3)

Tijs Vervalle: 1500m 4.40.45 T8

Kenneth Baerts: kogel 8,20m

discus 26,98m

hamer 21,56m 1° T8

Olymp. estaf.: Tijs Vervalle – Arthur Swinnen –

Jappe De Ridder – Elias Sergeant 4.19.98 T2

Sch. : Yoran Knuysen : 100m 11.55 (+0,4) T10

ver 6,43m (-1,0)

Kobe Danckaert: kogel 10,61m

discus 36,36m T4

hamer 39,93m 1° T3

Jun.: Cedric Mesotten: 100m 11.22 (+1,5) T3

400m 50.27

Yarne Knuysen : 100m 11.70 (+1,5) T9

Elias Roncada: 100m 13.43 (+1,5)

Jan Convents: 100m 13.86 (+1,5)

Sen.: Benjamien Mathijs: 100m 11.40 (+1,5)

400m 51.40

Wouter Ruymen: 5.000m 17.44.99

Colin Jacobs: discus 22,72m

Denzell Mgbokwere: discus 18,69m

hamer 29,44m 3°

M50: Gert Lenaers: 400m 1.10.02

Dimitri Driesen: 400m 1.10.51

Patrick Mesotten: hamer 6 33,03m 1° T2

M65: Edouard Pelgrims: 5.000m 24.21.67

Humberto Jacobs: kogel 5 9,64m T3 CLUBRECORD

discus 1 31,21m T1 CLUBRECORD

hamer 5 26,60m 1° T2 CLUBRECORD

M70: Kris Govaerts: 5.000m 24.55.18 CLUBRECORD

Hugo Biets: kogel 4 7,83m T2

discus 1 22,80m

hamer 4 24,53m 1°

Gemengd: Olymp. estaf.: Sam Aerts (45) – Sander Screurs (Sen) –

Gert Lenaers (50) – Dimitri Driesen (50) 4.33.43

20-5: LOKEREN: Flanders Cup:

H.: Sch.: Finn Ballet: 1500m 4.02.26 T1 CLUBRECORD

21-5: LANAKEN: Limburgse kampioenschappen Pup./Min.:

D.: Pup.: Anke Nicolaij: vortex 22,00m 3°

ver 2,95m 9°

Min.: Line Nicolaij: kogel 8,04m 5°

discus 15,84m 5°

Kiki De Ridder: 1.000m 3.41.95 11°

ver 3,10m 16°

H.: Pup.: Arthur Macours: vortex 38,36m 1°

hoog 1,25m 2°

Jayden Adamczak: 60m 9.11 6°

ver 3,73m 4°

Finn Schapmans: kogel 5,88m 7°

vortex 17,72m 14°

Rube Luyck: vortex 21,97m 8° T6

60m 10.52 24°

Min.: Giel Devos: speer 29,95m 2°

discus 24,16m 3°

Daan Lemmens: speer 26,41m 3°

discus 20,21m 6°

Arven Vanderstraeten: 150m 22.55 7°

80m 11.47 8°

27-5: LOMMEL:

H.: Pup.: Jayden Adamczak: 60m 8.90 T10

ver 3,79m

discus 12,50m

vortex 33,88m T3

Min.: Giel Devos: 80m 11.76

hoog 1,30m

ver 4,12m

kogel 7,98m

Daan Lemmens: discus 21,75m

speer 21,07m

27-5: HERENTALS:

D.: Cad.: Phebe Nicolaij: 80m H. 14.53 (-1,1)

hoog 1,45m T10

kogel 8,66m

H.: M65: Edouard Pelgrims: ver 4,02m (+1,1)

speer 600g 24,21m

200m 32.11 (-1,3)

discus 1kg 20,53m

1500m 5.49.10

5-kamp 2.539 p

28-5: HERENTALS:

D.: Cad.: Phebe Nicolaij: ver 4,34m ( 0 )

speer 24,10m

800m 2.52.10

6-kamp 2.770 p T3

28-5: HECHTEL:

H.: Sch.: Kobe Danckaert: discus 34,02m

29-5: DIEPENBEEK:

H.: Pup.: Victor Coolen: 60m 9.91

ver 3,33m

Min.: Arven Vanderstraeten: 80m 11.69

29-5: TIENEN:

D.: Pup.: Anke Nicolaij: 60m 10.65

hoog 1,01m

kogel 4,76m

Min.: Line Nicolaij: 80m 12.81

300m 53.53

ver 3,69m

kogel 7,53m

29-5: EEKLO:

H.: M50: Patrick Mesotten: hamer 6 32,84m

gewicht 11,3kg 12,10m T1 CLUBRECORD

120 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page