Uitslag Micromeeting ACA 30/8/2020

Uitslag ACA micromeeting 30/8/2020

100 – Cad – Heren Proef:1 / Start: 14:00

1 0907 Mesotten Cedric 05 CAD ACA 12.26 +0.4
2 0762 Knuysen Yarne 05 CAD ACA 12.80 +0.4
3 0166 Danckaert Kobe 06 CAD ACA 12.86 +0.4
4 0843 Lenaerts Robbe 05 CAD ACA 13.08 +0.4
5 1056 Harjit Singh Manraj 06 CAD ACA 14.44 +0.4
6 0652 Maes Devlin 05 CAD TACT 14.53 +0.4
7 0651 Maes Darwin 06 CAD TACT 15.47 +0.4
Speer – Jun/Sen/M35-45 – Heren (0,8kg) Proef:2 / Start: 14:00

1 1527 Vanhelmont Ruben 00 BEL ACA 34.68m
100 – Sch – Heren Proef:3 / Start: 14:10

1 2272 Soentjens Tijl 03 SCH TACT 12.09 +1.2
2 2394 Ools Jorrit 03 SCH ACA 12.17 +1.2
3 2792 Augustinas Xander 03 SCH ACA 12.56 +1.2
4 2761 Penders Vic 03 SCH ACA 13.10 +1.2
100 – AC – Dames Proef:4 / Start: 14:40

1 0195 Augustinas Norah 05 CAD ACA 13.09 +1.8
2 1350 Brugghe Lies 99 BEL HAC 13.28 +1.8
3 2710 Vendrix Yenthe 03 SCH ACA 13.55 +1.8
4 0400 Boyen Maya 06 CAD TACT 14.44 +1.8
5 3227 Konneh Bendu* 04 SCH BVAC 14.52 +1.8
6 3399 Poelmans Sylvie 68 W50 ACA 17.55 +1.8
7 3472 Stryckers Lieve 69 W50 ACA 21.43 +1.8
100 – JSM – Heren Proef:5 / Start: 14:50

1 2497 Mathijs Benjamien 93 SEN ACA 11.69 +0.0
2 1527 Vanhelmont Ruben 00 BEL ACA 12.54 +0.0
3 4513 Van Impe Frank 50 M70 BVAC 15.88 +0.0
Speer – Sch/M50-55 – Heren (0,7kg) Proef:6 / Start: 14:50

1 5618 Mesotten Patrick 69 M50 ACA 36.59m
1500 – Cad – Heren Proef:7 / Start: 15:15

1 0450 Ballet Finn 06 CAD ACA 4:47.44
2 0391 Gaublomme Kobe 06 CAD TACT 5:01.64
3 0165 Gaublomme Tijn 06 CAD TACT 5:05.78
4 0283 Vandeweyer Wout 06 CAD ACA 5:22.69
Speer – Cad/M60+ – Heren Proef:9 / Start: 15:15

1 0166 Danckaert Kobe 06 CAD/0,6kg ACA 33.48m
2 0436 Breban Tom 06 CAD/0,6kg ADD 30.28m
3 0762 Knuysen Yarne 05 CAD/0,6kg ACA 29.06m
4 5340 Pelgrims Edouard 55 M65/0,6kg ACA 27.38m
5 1056 Harjit Singh Manraj 06 CAD/0,6kg ACA 23.75m
Speer – M70-75 – Heren (0,5kg) Proef:8 / Start: 15:15

1 4513 Van Impe Frank 50 M70 BVAC 35.99m
1500 – Cad – Dames Proef:10 / Start: 15:30

1 0199 Swinnen Ella 06 CAD ACA 6:23.43
3000 – AC – Dames Proef:11 / Start: 15:45

1 1977 Helsen Sara 98 BEL ACA 12:27.74
2 2966 Sobkowiak Martine 79 W40 ACA 13:17.19
3 1623 Hiemeleers Sharon 90 SEN ACA 13:39.04
4 3075 Hermans Tine 04 SCH ACA 14:19.99
5 3011 Strouwen Bea 67 W50 ACA 14:50.41
Speer – Jun/Sen/W35-45 – Dames Proef:12 / Start: 15:50

1 3471 Smets Tina 82 W35/0,6kg ACA 26.57m
2 1182 Vandersteen Esther 96 SEN/0,6kg ACA 26.24m
3 1122 Knaepen Ditte 89 SEN/0,6kg ACA 25.79m
3000 – AC – Heren Proef:13 / Start: 16:15

1 0268 Vandebosch Robbe 02 JUN ADD 9:22.54
2 1656 Max Ruben 86 SEN ADD 9:23.36
3 1473 Jaspers Gilles 00 BEL ACA 9:48.56
4 2342 Santermans Warre 04 SCH ACA 10:12.09
5 5086 Beusen Kevin 82 M35 ADD 10:14.17
6 2761 Penders Vic 03 SCH ACA 10:26.41
7 4159 Liefsoens Jeroen 83 M35 ACA 10:28.02
8 5828 Van Poucke Christophe 79 M40 ACA 10:47.75
9 4631 Raskin Lode 69 M50 ADD 10:48.73
10 5862 Hiemeleers Marc 56 M60 ACA 11:38.05
11 5262 Neven Rudi 63 M55 ACA 12:06.05
12 5881 Vandeweyer Kris 79 M40 ACA 12:06.26
13 5340 Pelgrims Edouard 55 M65 ACA 12:09.22
14 5993 Huybrechts Stefaan 69 M50 ACA 13:06.22
15 4462 Ruymen Michel 56 M60 ACA 13:20.56
Speer – Cad/Sch/W50+ – Dames Proef:14 / Start: 16:25

1 2800 Breban Linde 04 SCH/0,5kg ADD 35.44m
2 2757 Vandeput Kato 04 SCH/0,5kg ADD 31.78m
3 3051 Eskens Lena 04 SCH/0,5kg TACT 29.04m
4 2916 Veestraeten Anneleen 03 SCH/0,5kg ADD 28.86m
5 3227 Konneh Bendu* 04 SCH/0,5kg BVAC 22.23m
6 0400 Boyen Maya 06 CAD/0,5kg TACT 20.92m
7 2711 Vanhelmont Tine 03 SCH/0,5kg ACA 20.54m
8 3439 Van Der Vorst Ria 48 W70/0,5kg ACA 15.04m