LCC Veldloop – Tongeren 6/11/2016

61 ACA-ers aan de start van de LCC cross in Tongeren.  Meteen de eerste van het seizoen.  Voor ACA waren er mooie overwinningen voor Thor Willemns bij de pupillen jongens van 2007 (Hier zelfs een volledig ACA podium met ook Gust Penders en Vince Ivens)  Ook nog een overwinning bij de miniemen jongens 2004 met Warre Santermans. Toch proficiat aan alle ACA’ers

Benjamin meisjes 2009

  • Claes Nahla (2)
  • Aerts Matthea (9)
  • Nicolaij Phebe (11)
Benjamin meisjes 2008

  • Vandersteen Magali (22)
Benjamins jongens 2009

  • Teuchy Liam (8)
  • Baerts Kenneth (13)
Pupillen meisjes 2007

  • Vanoppen Martha (2)
  • Reenaers Meskerem (7)
  • Roncada Elena (14)
  • Vandeweyer Kaat (21)
Pupillen meisjes 2006

  • Froidmont Louise (9)
  • Wathion Rane (18)
  • Vanschoonbeek Eline (19)
  • Vandersteen Liesl (25)
  • Lenaers Ella (26)
  • Casters Margo,(27)
Pupillen jongens 2007

  • Willems Thor (1)
  • Penders Gust (2)
  • Ivens Vince (3)
  • Knuysen Yoran (5)
  • Muyldermans Dieter (16)
  • Lenaers Tibe (17)
Pupillen jongens 2006

  • Ballet Finn (4)
  • Vandeweyer Wout (8)
  • Thijs Rune (13)
  • Van Heyghen Quinten (22)
Miniemen meisjes 2005

  • Tijtgat Marie (7)
  • Thijs Chloé (10)
Miniemen meisjes 2004 Miniemen jongens 2005

  • Muyldermans Matthias (7)
  • Roncada Elias (12)
  • Vanschoonbeek Jelle (15)
  • Knuysen Yarne (16)
Miniemen jongens 2004

  • Santermans Warre (1)
  • Reenaers Stan (12)
Cadetten jongens

  • Reenaers Daan (5)
  • Penders Vic (11)
  • Driesen Sim (24)
  • Manshoven Jelle (27)
  • Petry Alexander (28)
Scholieren meisjes

  • Smets Margot (9)
Scholieren jongens

  • Jaspers Gilles (8)
  • Ivens Toon (13)
Junior meisjes

  • Driesen Jet (8)
  • Nelissen Pauline (opg)
Senior dames

  • Helsen Heleen (5)
  • Driesen Femke (9)
  • Driesen Loes (13)
Master dames

  • Sobkowiak Martine (9)
  • Van Zand Maja (11)
  • Philippaerts Greta (15)
  • Uitdebroeks Anja (17)
  • Strouwen Bea (18)
  • Smolders Elke (22)
Master mannen

  • Claes Filip (8)
  • Schoels Marc (11)
  • Neven Rudi (19)
  • Werckx Ludo (25)
  • Govaerts Kris (32)
  • Ruymen Michel (36)
Senior mannen

  • Vanholst Michiel (10)

 

Bewaren

Bewaren