ACA komt met 16 medailles naar huis na het Limburgs veldloopkampioenschap in Bree

Het Limburgs veldloopkampioenschap in Bree werd weer een groot succes voor ACA.  Met een aanwezigheid van 56 atleten (derde grootste club na AVT en Looise) kwamen er 16 medailles mee naar Alken.  Titels en dus goud was er voor Jill Houbrigts (ben 06), Daan Reenaers (min02), Paulien Nelissen (sch99), Maja Van Zand (W55) en Ria Van der Vorst (W65).  Tweede plaatsen waren er voor Sara Helsen (sch98), Heleen Helsen (jun) en Benny Claes (M50) en tot slot nog brons voor Martha Vanoppen (ben07), Ylio Philtjens (ben06), Tamirat Houben (pup04), Elke Smolders (W35), Bea Strouwen (W45), Renata Sterken (W50), Gert Neirinck (M40) en Kris Govaerts (M60).  Zoals u ziet is er goed zijn best gedaan met nog een hele resem top 5 plaatsen bovenop.  Tot nog  toe echt een geslaagd veldloopseizoen. Proficiat aan iedereen.

Benjamins
Dames Heren
2007/2008 2006 2007/2008 2006
3.    Martha V.
4.    Meskerem R.
7.    Yirthe V.
8.    Roncada E.
22. Kaat V.
1.   Jill H.
19. Rane W.
26. Eline V.
4.   Vince I.
5.   Gust P.
11. Yoran K.
15. Dieter M.
3.   Ylio P.
17. Wout V.
25. Rune T.

 

Pupillen
Dames Heren
2005 2004 2005 2004
9.   Chloé T. 18. Noémie C. 12. Matthias M.
21. Yarne K.
24. Jelle V.
26. Maxim D.
3.   Tamirat H.
5.    Warre S.
11. Duco P.
12. Stan R.
19. Kobe E.

 

Miniemen
Dames Heren
2003 2002 2003 2002
4.   Yenthe V.
10. Tine V.
15. Mirthe V.
5.     Vic P.
24. Jens G.
1.   Daan R.

 

Cadetten Scholieren
Dames Heren Dames Heren
6.    Ruben V.
15. Gilles J.
19. Toon I.
1.   Paulien N.
3.   Sara H.
15. Inte R.
 13. Martijn W.

 

Dames
Junior Senior Master
2. Heleen H.
4. Jitte C.
7. Femke D.
9.    Maja VZ.  (PK1 W55)
11. Renata S. (PK 3 W50)
15. Bea S. (PK3 W45 )
18. Anja U.
21. Greta P.
24. Ria VdV.
30. Elke S. (PK3 W35)

 

Heren
korte cross Junior Master Senior
N.V.T. 11. Gert N. (PK3 M40)
15. Marc H. (PK2 M55)
20. Benny C. (PK2 M50)
25. Geert W.
28. Kris G. (PK3 M60)
30. Ludo W.
32. Edouard P.
34. Michel R.
41. Gert L.
40. Stany B.