8ste LCC veldloop in Sint-Truiden op 27/1/2018

Voor de 8ste LCC cross dit seizoen moesten wij ons niet zo ver verplaatsen naar Sint-Truiden.  Ook net als verleden jaar koos men voor een zaterdag vooravond voor hun cross ipv de gebruikelijke zondag. Met 41 ACA’ers zijn de deelnames waar wat in stijgende lijn.  Misschien een goed teken voor het PK van volgende week in Genk waar we hopen een massa ACA’ers aan de start te krijgen.  Podiumplaatsen waren er ook voor onze leden.  Marie Tijtgat werd mooi eerste bij de laatste jaars miniemen. Verder waren er derde plaatsen bij de pupillen meisjes met Martha Vanoppen net als bij de miniemen jongens met Finn Ballet.  Ook voor de eerste maal dit jaar een podium voor Sander Vijgen bij de scholieren.  Hij begint er nu stilaan door te komen.  Dat belooft misschien voor volgende week op het PK.  Tot slot ook nog vermelden dat Thor Willems (nu voetbal en tennis) toch nog eens de spikes aantrok voor een veldloop als niet-aangeslotene.  Het bloed kruipt natuurlijk waar het niet kan gaan.  Hij liep overtuigend naar een 2de plaats op amper 2 luttele seconden van de ongenaakbare Tuur Gijbels.  Ik denk dat ze al beginnen schrik te krijgen moest hij terug in atletiekwereldje terecht komen.

Benjamin meisjes 2010 Benjamin meisjes 2009 Benjamin jongens 2010 Benjamin jongens 2009
14. Petry Joline 22. Nicolaij Phebe 18. Petry Yannick 5. De Ridder Jappe
22. Vanstraelen Chloé 26. Nulens Thomas 16. Plessers Lou
29. Ruymen Siebe
30. Kempeneers Victor
Pupillen meisjes 2008 Pupillen meisjes 2007 Pupillen jongens 2008 Pupillen jongens 2007
23. Vandersteen Magali 3. Vanoppen Martha 17. Vanmechelen Daan 2. Willems Thor
24. Vandeweyer Kaat 5. Penders Gust
10. Knuysen Yoran
15. Ivens Vince
Miniemen meisjes 2006 Miniemen meisjes 2005 Miniemen jongens 2006 Miniemen jongens 2005
6. Trekels Tine 1. Tijtgat Marie 3. Ballet Finn 5. Knuysen Yarne
18. Casters Margo 13. Vandeweyer Wout
19. Lenaers Ella
21. Vandersteen Liesl
Cadetten jongens Scholieren jongens Junioren meisjes Senioren dames
7. Penders Vic 3. Vijgen Sander 4. Driesen Jet 7. Cosemans Jitte
9. Santermans Warre
Opg. Petry Alexander
Masters dames Masters mannen
11. Van Zand Maja 24. Driesen Dimitri
13. Strouwen Bea 26. Van den Bossche Marnic
15. Uitdebroeks Anja 29. Neven Rudi
18. Philippaerts Greta 30. Werckx Ludo
33. Lenaers Gert
43. Govaerts Kris
46. Ruymen Michel